MUDr. Hana KRATOCHVÍLOVÁ - soukromá zubní praxe

Naše zubní ambulance působí již od roku 1994. Za dobu naší praxe jsme ošetřili mnoho spokojených pacientů, kteří se k nám vracejí a doporučují naši ordinaci.

0 (0 hodnocení)

+420 603 839 340

Popis činnosti

Nemáte svého stálého zubaře? Potřebujete preventivní prohlídku anebo máte problém se zuby? Ordinace MUDr. Hany Kratochvílové v obci Zlatníky necelé 2 km od Dolních Břežan u Jesenice je zde pro Vás.

Naše zubní ambulance působí již od roku 1994. Za dobu naší praxe jsme ošetřili mnoho spokojených pacientů, kteří se k nám vracejí a doporučují naši ordinaci známým.

V naší ordinaci provádíme preventivní prohlídky, ošetření kazu, ošetření a léčbu zánětů, ruční i strojové ošetření kořenových kanálků a mnohé jiné.

Dbáme především na formování návyků péče o chrup a ústní hygienu každého pacienta individuálně. Každému pacientovi doporučíme dle stavu chrupu zubní hygienu a vhodné pomůcky k ošetřování chrupu a při každé návštěvě informujeme pacienta o další návštěvě ordinace.

V rámci kapacity a možností lékaře přijímáme nové pacienty.

Ať už máte jakýkoliv problém se svým chrupem nebo chcete jít jen na preventivní kontrolu chrupu, neváhejte nás navštívit!

Produkty

Kosmetické výplně Protetika

Služby

Preventivní prohlídky Ošetření kazu Ošetření a léčba zánětů Ošetřování kořenových kanálků a mnohé jiné Laser Bělení zubů

Kontakty

Telefony

+420 603 839 340 hlavní telefon

Emaily

krat.hana@seznam.cz

Odkazy

www.zubar-zlatniky.cz

Facebook

Kontakty

Ordinační hodiny:

Po 7:30 - 15
Út 9 - 18
St 9 - 18
Čt 7:30 - 16
7:30 - 13

Akutní případy v nejčasnějších ranních hodinách.

Klíčová slova

zubní lékař zubní ordinace bělení zubů zubař Zlatníky ošetření kazu zubní kaz protetika ošetření kořenového kanálku léčba zánětu ošetření zánětu bělení zubů

Kategorie

Zubní lékaři - praktičtí zubní lékaři Stomatologická zařízení

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu