Ověřená firma

Kancelář - Žehová Gabriela

Kvalitní úklidový servis.

0 (0 hodnocení)

+420 603 257 635

Popis činnosti

Potřebujete uklidit domácnost nebo kancelář? Kontaktujte naši firmu.

Počátky naší firmy sahají až do roku 2002. Od té doby prošla naše firma postupným vývojem a v současné je rozdělena na 2 divize.

Divize Gabriel, úklidové služby se specializuje především na hloubkové čištění koberců, mytí oken, čištění vzduchotechniky, lakování a veškerou speciální práci.

Divize Gabriela Facility Management se zaměřuje na komplexní úklidové služby, sortování, výstupní kontroly pro konečné zákazníky, kompletaci zboží, komplexní hygienické systémy atd.

Za více než 15 let působení na trhu si naše společnost vybudovala stabilní pozici na trhu úklidu a kompletace zboží. Od roku 2013 nabízíme také čištění pro práškové lakovny. Dále nabízíme jednorázové a pravidelné úklidové služby, kontrolu a převíjení materiálu, sortování, výstupní audity pro konečné zákazníky, kompletace zboží, odlakování a mnoho dalšího.

Jsme flexibilní a rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům!

Jednorázové úklidy jsou vykonávány speciálním úklidovým týmem, který zajišťuje výhradně jednorázové úklidy a činnosti pod vedením odborného mistra, jenž je držitelem certifikátu IP managering.

Při pravidelném úklidu čistíme podlahy, sociální zařízení, chodby, výtahy či vysypáváme koše, popelníky a další dle přání zákazníka.

Provozní doba dle dohody.

Máme zkušenosti s likvidací škod po povodních a ekologických haváriích.

Těšíme se na spolupráci.

Služby

mytí oken úklid kanceláře úklid domácností čištění koberců a čalounění služby lakovny

Kontakty

Telefony

+420 603 257 635 hlavní telefon

Emaily

gabrielz@seznam.cz

Odkazy

www.gabrielafm.cz/

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu