+420 602 133 619

Střechy

Popis činnosti

Hledáte profesionály na střechy? Starosti s Vaší střechou nechte na nás. Přijedeme, zaměříme, poradíme, doporučíme materiály dle technických možností Vaší střechy a vyhotovíme rozpočet, vše samozřejmě zdarma. Firma Střechy Kousal nabízí kompletní servis prací.

Od roku 1989 zajišťujeme kompletní rekonstrukce střech i montáže střech nových. Provádíme montáž veškerých tipů střešních krytin, kompletní rekonstrukce střešních plášťů, včetně zateplení střech.

Dále také nabízíme klempířské práce z mědi, titanzinku, pozinku a hliníku, tesařské a hromosvodářské práce, montáže střešních oken a doplňků. Jsme členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

Naší vedlejší činností je prodej stavebních materiálů, střešních krytin, střešních oken a doplňků. Dále také zajišťujeme realizace veškerých tipů fasád, moderních i historických, zateplování fasád, realizace kontaktních i provětrávaných fasád. Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů, bytů a budov.

Jsme zapsáni jako Odborný dodavatel programu Zelená úsporám v oblasti komplexního i dílčího zateplení, dodávky a montáže fotorermických zařízení pro ohřev TUV a přitápění.

Výstavba rodinných domů na klíč. Revitalizace panelových domů. Zateplování bytových, činžovních a panelových domů.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Střešní krytiny Střešní okna Stavební materiál Doplňky

Služby

Montáž veškerých typů střešních krytin Zateplení střech Tateplování fasád Rekonstrukce bytových jader a koupelen Elektroinstalační práce Sádrokartonářské práce Zednické a obkladačské práce Instalatérské práce (voda, topení, plyn) Hromosvodářské práce Montáže střešních oken a doplňků Klempířské práce z mědi, titanzinku, pozinku Tesařské práce Vyřízení státní dotace Zelená úsporám Prodej střešních krytin, oken a doplňků Prodej stavebních materiálů

Značky

Střechy: BRAMAC TONDACH CEMBRIT PREFA KM BETA RÖBEN WALTHER CREATON ETERNIT Fasády: WEBER BAUMIT KNAUF Stavby: WIENEBERGER - poroterm HONK HELUS

Členství v profesních spolcích

Cech klempířů, pokrývačů a tesařů

Speciality

Zelená úsporám

Kontakty

Telefony

+420 602 133 619 Střechy
+420 602 342 171 Stavby
+420 603 221 625 Střechy

Emaily

strechy@kousal.cz

Odkazy

www.kousal.cz
www.pokryvaci.cz
www.novostavbynaklic.cz
www.pokryvacipraha.cz

Členství v profesním spolku

Střechy Kousal je členem profesního spolku

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu