Ověřená firma

Ökoplant international s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 515 235 436

Akční nabídka

Popis činnosti

Provozujeme velkoobchod a maloobchod. Zabýváme se pěstováním a prodejem ovocných stromků. Ovocné druhy: jabloně, třešně, meruňky, slivoně, broskvoně, hrušně, višně. Školkařská výroba.

Naší specializací jsou peckoviny mírného pásma, a to především meruňky, třešně a slivoně. Celkovou naši produkci ovocných stromků tvoří z jedné poloviny peckoviny a z druhé poloviny jádroviny. Ve všech ovocných druzích se zaměřujeme na nové odrůdy, ať už ze zahraničních šlechtitelských programů, tak i od tuzemských šlechtitelů. Především u peckovin, před zavedením do množení, testujeme vhodnost do klimatu České republiky a sousedních zemí na testovací lokalitě firmy Obstbaumschule Schreiber v Poysdorfu (Rakousko).

Našim zákazníkům nabízíme možnost shlédnout nové odrůdy meruněk, třešní, švestek, hrušní a v produkčním sadu sesterské firmy Ökofruit international s.r.o. V současné době školkujeme 500 000 podnoží ročně a obhospodařujeme na bezmála 50 ha půdy. Díky propagaci pěstování peckovin v nových systémech (vřeteno) jsme úspěšně pronikli na český trh, kde realizujeme cca 50 % produkce. Zbývajících 50 % končí na trhu EU.

Naše firma, zabývající se produkcí a prodejem ovocných stromků, byla založena v roce 1998 za účasti rakouského kapitálu, jmenovitě Obstbaumschule Schreiber z Poysdorfu. V tomto roce jsme školkovali 30 000 kusů podnoží.

V roce 1999 došlo k přistoupení dalšího partnera z Francie, firmy Pepiniers du Valois a objem zaškolkovaných podnoží vzrostl na 180 000 kusů. Počet podnoží se v následujících letech stabilizoval na čísle 200-240 000 kusů ročně.

V roce 2008 jsme vybudovali nové třídicí a skladovací prostory, jenž výraznou měrou přispěly ke zkvalitnění pracovních podmínek našich pracovníků a zároveň nám umožnily zkvalitnění služeb pro naše zákazníky.

Produkty

ovocné stromky slivoň hrušeň broskvoň jabloň ořešák višeň drobné ovoce meruňka

Služby

maloobchod velkoobchod

Členství v profesních spolcích

Ovocnářská unie ČR

Kontakty

Telefony

+420 515 235 436 hlavní telefon
+420 515 235 437 Alt

Emaily

info@okoplant.cz

Odkazy

www.okoplant.cz website

Členství v profesním spolku

Ökoplant international s.r.o. je členem profesního spolku

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17
St 7:30 - 17 Dnes
Čt 7:30 - 17
7:30 - 17
So 7:30 - 12

otvírací doba je platná pouze v době prodeje ovocných stromků, zpravidla březen a listopad

Klíčová slova

pěstování ovocných stromů prodej ovocných stromů školka ovocných stromů drobné ovoce odrůdy ovocných stromů třešeň jabloň slivoň hrušeň meruňka ovocné stromy ovocné stromky stromky do zahrádky stromečky ovocná školka broskev sloupovitá jabloň nektarinka ryngle mirabelka rybíz angrešt stromky znojemsko ovocné stromky znojemsko ořech Slup sloupovité stromky stromky třešně jablka švestky švestky na pálení hruška hrušky novinky kvalitní sadba kvalitní stromky

Kategorie

Zemědělské produkty

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu