Huisman Konstrukce, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 558 440 611

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost Huisman je soukromá společnost s celosvětovou působností, která má rozsáhlé zkušenosti v oblasti návrhů a výroby těžké techniky pro vedoucí světové firmy operující na pevnině i na moři. Společnost Huisman - původně založená v roce 1929 jako firma pro výrobu ocelových konstrukcí - se spojila s konstrukční kanceláří, aby mohla vyvíjet nové produkty zcela pod vlastním vedením, od konceptu až po dodání.
Náš sortiment produktů lze rozdělit do šesti hlavních kategorií: zařízení pro těžké zdvihy, vrtné soupravy, zařízení pro pokládání potrubí, uvazovací systémy, designy lodí a speciální projekty. Naše projekty zahrnují jak samostatné komponenty, tak vysoce konstrukčně náročné integrované systémy. Naše výroba probíhá současně v provozovnách v Nizozemí, Číně a České republice. Kromě toho máme další pobočky pro prodej, mechanickou konstrukci a servis v Brazílii, Singapuru, Norsku a USA.

Česká pobočka Huisman nacházející se ve Sviadnově (u Frýdku-Místku) v České republice, byla otevřena v roce 1997 a od té doby hraje významnou roli jako součást projektové a výrobní síly skupiny Huisman. Vyrábějí se zde jak kompletní produkty, např. pedestální jeřáby nebo například vrtná souprava LOC400, tak součásti větších celků, které jsou pak nainstalovány do konečného produktu ve výrobním závodě Huismanu ve Schiedamu.

Kontakty

Telefony

+420 558 440 611 hlavní telefon
+420 558 440 640 Fax

Emaily

mail@huisman-cz.com

Odkazy

www.huisman.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu