Ověřená firma

FlexaMi Auto s.r.o. - turbodmychadla, vstřikovače

Repasovaná turbodmychadla, vstřikovače a čerpadla v Brně.

0 (0 hodnocení)

+420 605 009 560

Popis činnosti

Jsme společnost zabývající se prodejem hlavně repasovaných, kalibrovaných turbodmychadel pro veškerá vozidla osobní, užitková, nákladní a dále pro pracovní a zemědělské stroje.

Ke všem turbodmychadlům máte možnost si za příznivé ceny objednat přímo i kompletní sadu těsnění, podtlakovou regulaci nebo elektroregulaci - to vše Vám do druhého dne doručíme až do domu přepravní službou Messenger v jednom balíku.

Ke každému turbodmychadlu přidáváme zdarma těsnění na mazání olejem - jedno papírové a jeden měděný kroužek, doporučujeme však kompletní sadu těsnění.

Záruční doba na turbodmychadlo je 12 měsíců, bez limitu počtu ujetých kilometrů. Doprava po celé České republice je při objednávce nad 1 000,- Kč zdarma, a to včetně zpětného odběru turbodmychadla.

Používáme k opravám profesionální vybavení: kabinové mycí a otryskávací stroje a špičkové vyvažovací stroje německého výrobce SCHENCK, CIMAT, TurboTechnics a G3 Concept, k repasování vstřiků zařízení BOSCH.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

turbodmychadla vstřiky elektroregulace sada těsnění podtlaková regulace

Služby

e-shop prodej repasovaných turbodmychadel prodej repasovaných vstřikovačů prodej repasovaných čerpadel

Značky

Turbodmychadlo Garrett Turbodmychadlo KKK Turbodmychadlo IHI Turbodmychadlo Holset Vstřik Bosch Vstřik Denso Vstřik Siemens Vstřik VDO Vstřik Delphi

Speciality

Doprava zdarma

Kontakty

Telefony

+420 605 009 560 hlavní telefon

Emaily

info@flexamiauto.cz

Odkazy

www.flexamiauto.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu