F O R A G s.r.o.

Klademe důraz na vysokou výrobní kvalitu materiálů, přesnost zpracování zakázek, dodržení termínů a včasné doručení.

0 (0 hodnocení)

+420 481 381 472

Popis činnosti

Jsme dodavatelé průmyslových obalů, zejména pro automotive, obalů pro leteckou přepravu, ale také designového balení pro spotřební zboží. Zde neustále sledujeme současné trendy a posunujeme naše možnosti nabízeného sortimentu. Exportní obaly tvoří v současnosti 70 % naší celkové produkce.

Dodáváme ve dvou základních systémech dodávek: just in time a různé druhy konsignace, kdy spolehlivě dodržujeme dohodnuté termíny dodání. Odběratelé mohou ocenit i vlastní způsob evidence, který je kompatibilní s ostatními evidenčními systémy.

Ve vývojovém středisku vznikají obaly na základě prvotních dat od zákazníků. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi možnost zabalit jeho výrobek rychle, bezpečně a zároveň ekonomicky výhodně.

Logistická centra máme na území Libereckého, Středočeského, Ústeckého a Pardubického kraje. Dodávky zajišťujeme na základě principu Just-in-time, u skladových položek zajistíme dodávky do 24 hod. Nabízíme různé druhy konsignace.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Lepenkové obaly Fixace a skupinové obaly Plastové obaly Bublinkové fólie Velkoformátové desky Dřevěné palety Dřevěné rámy a výztuhy Doplňkový sortiment

Služby

Výroba obalů Konstrukční oddělení Logistika

Kontakty

Telefony

+420 481 381 472 hlavní telefon

Emaily

forag@forag.cz

Odkazy

http://www.forag.cz
http://www.kamennakamen.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu