Ověřená firma

F O R A G s.r.o.

Klademe důraz na vysokou výrobní kvalitu materiálů, přesnost zpracování zakázek, dodržení termínů a včasné doručení.

0 (0 hodnocení)

+420 481 381 472

Popis činnosti

Jsme dodavatelé průmyslových obalů, zejména pro automotive, obalů pro leteckou přepravu, ale také designového balení pro spotřební zboží. Zde neustále sledujeme současné trendy a posunujeme naše možnosti nabízeného sortimentu. Exportní obaly tvoří v současnosti 70 % naší celkové produkce.

Dodáváme ve dvou základních systémech dodávek: just in time a různé druhy konsignace, kdy spolehlivě dodržujeme dohodnuté termíny dodání. Odběratelé mohou ocenit i vlastní způsob evidence, který je kompatibilní s ostatními evidenčními systémy.

Ve vývojovém středisku vznikají obaly na základě prvotních dat od zákazníků. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi možnost zabalit jeho výrobek rychle, bezpečně a zároveň ekonomicky výhodně.

Logistická centra máme na území Libereckého, Středočeského, Ústeckého a Pardubického kraje. Dodávky zajišťujeme na základě principu Just-in-time, u skladových položek zajistíme dodávky do 24 hod. Nabízíme různé druhy konsignace.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Lepenkové obaly Fixace a skupinové obaly Plastové obaly Bublinkové fólie Velkoformátové desky Dřevěné palety Dřevěné rámy a výztuhy Doplňkový sortiment

Služby

Výroba obalů Konstrukční oddělení Logistika

Kontakty

Telefony

+420 481 381 472 hlavní telefon

Emaily

forag@forag.cz

Odkazy

www.forag.cz
www.kamennakamen.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 08 - 14
Út 08 - 14
St 08 - 14 Dnes
Čt 08 - 14
08 - 14
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

lepenkové obaly lepenky obaly obalové materiály průmyslové obaly vysekávané obaly přepravní boxy boxy na míru palety oktabíny skupinové obaly papírové fixační vložky bublinková fólie stretchová fólie polylam dřevěné rámy balicí papíry papírové fixační hrany dvouvrstvá lepenka mikrotenové sáčky lepidlo

Kategorie

Obaly Obalová technika Lepenky Palety přepravní Fólie Tašky a sáčky

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu