Kejžlice - obecní úřad

0 (0 hodnocení)

+420 720 281 072

Popis činnosti

Hledáte ideální místo pro strávení klidné, ale také aktivní dovolené? Sháníte levné ubytování nedaleko Pelhřimova, Lipnice nad Sázavou, Humpolce, Světlé nad Sázavou či okolí? Penzion v Kejžlicích, který se nachází 8 km od D1 - extit Humpolec, je tady právě pro vás a nabízí vám turistické ubytování v krásné krajině Vysočiny, která nabízí mnoho sportovních, turistických, uměleckých či adrenalinových zážitků.

V penzionu, který naleznete v půvabné krajině, nabízíme levné ubytování o kapacitě 16 lůžek. Pro naše hosty je připraveno příjemné ubytování v kompletně zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, satelitem a Wifi. Pobyty jsou možné se snídaní, polopenzí či plnou penzí. Pokud se rozhodnete pro vlastní stravu, k dispozici nabízíme společnou kuchyňku.

Součástí penzionu je restaurace, kde můžete ochutnat místí speciality, sklep bar, kolárna a parkoviště před penzionem zdarma.

Okolí penzionu přímo vybízí k aktivnímu odpočinku. Můžete si zde užít rybaření, cykloturistiku, turistiku, koupání v letním koupališti v Humpolci, navštívit zatopené lomy u Lipnice nad Sázavou, Hrad Orlík, Hrad Lipnice, Přírodní rezervaci Stvořidla, Přírodní park Melechov,

Kontakty

Telefony

+420 720 281 072 hlavní telefon
+420 564 574 518 další telefon

Odkazy

www.ubytovanikejzlice.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop
St nonstop
Čt nonstop
nonstop Dnes
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

levné ubytování ubytování Kejžlice ubytování Humpolec ubytování Vysočina penzion Vysočina Kejžlice, Hrad Lipnice Lipnice nad Sázavou ubytování Lipnice nad Sázavou

Kategorie

Ubytování - chaty, chalupy

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu