Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme zavedená společnost rodinného typu, působící v oblasti stavebnictví se specializací na konstrukce střech a ostatních dřevěných částí. V současné době zaměstnáváme cca 20 zkušených zaměstnanců, kteří jsou proškoleni v potřebných oborech. Vlastníme ke své činnosti potřebné certifikáty jakosti a na své výrobky vydáváme Prohlášení o shodě podle §5 nařízení vlády 163/2002 Sb. Vlastníme také certifikát k programu "Zelená úsporám".

Na veškeré prováděné práce jsou zaměstnanci proškoleni, takže tyto práce provádíme se zárukou nejméně 36 měsíců a při použití výrobků autorizovaných výrobců platí záruční doby poskytované těmito výrobci – například krytina Bramac má záruční dobu 30 let.

Provedeme prohlídku stavby a dle požadavků zákazníka a projektové dokumentace zpracujeme zdarma cenovou nabídku.
Na základě dlouholetých zkušeností a praxe Vám poradíme vhodné materiály přímo na podmínky Vaší stavby a nabídneme různé možnosti řešení konkrétního problému.

Provádíme veškeré dřevěné obklady a bednění, laťování, podbití říms a štítů palubkami apod. Vše je možno impregnovat, natřít, nalakovat dle požadavku zákazníka. Prodáváme veškerý materiál na střechy.

NOVĚ u nás můžete nakoupit také betonovou dlažbu v barvě střešní krytiny, která je vhodná do interiéru, ale i jako venkovní dlažba, např. pod pergoly nebo přístřešky na auta. Novinkou je prodej pletiva na oplocení včetně sloupků a ostatního potřebného materiálu.

Produkty

hranoly prkna latě palubky OSB desky lepenky izolace modifikované pásy Vedag barvy na dřevo fólie cementotřískové desky klempířské prvky ze všech materiálů krytiny - betonové, pálené, plechové, šindele

Služby

kompletní střechy tesařské, pokrývačské a klempířské práce zednické práce montáž střešních oken a hromosvodů podkroví - sádrokartony, izolace poradenství

Značky

krytina BRAMAC Tondach Cembrit Bondex Impranal okna VELUX okna ROTO Vedag Prefa Isola

Kontakty

Telefony

+420 313 582 073 hlavní telefon
+420 602 456 085 Alt
+420 313 582 322 Fax
+420 605 243 528 Mobile

Emaily

teslet@teslet.cz

Odkazy

http://www.teslet.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 16 Dnes
Út 8 - 16
St 8 - 16
Čt 8 - 16
8 - 16

po telefonické dohodě i mimo pracovní dobu

Klíčová slova

krov pergola střechy Rakovník a okolí střešní krytiny pokrývačské práce

Kategorie

Střechy Klempířství, klempíř Klempířské potřeby Dřevo, dřevěné obklady Tesař, tesařské práce Pokrývač

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu