CRC TECHNIK spol. s r.o.

Firma CRC Technik, spol. s r.o. se zabývá výpočetní technikou, internetem, informačními technologiemi a oborově souvisejícími aplikacemi.

0 (0 hodnocení)

+420 313 512 380

Akční nabídka

Popis činnosti

Poskytujeme instalaci a správu informačních systémů. Ke standardně nabízeným službám patří rovněž servis, opravy a pravidelná profylaxe výpočetní techniky.

Nabízíme prodej počítačových sestav, notebooků, tiskáren, komponentů a spotřebních materiálů. Správu počítačových sítí. Revize elektrických zařízení a elektrospotřebičů.

Firma pracuje podle certifikátu systému jakosti ISO 9001, který získala v roce 2005 a každoročně si jej aktualizuje.

Své stálé klienty má firma mezi širokou veřejnosti, podnikatelskými subjekty, ve školství, zdravotnictví i ve státní správě, což lze doložit řadou referencí.

Důležitým kontaktním místem pro styk se zákazníky je prodejna a servisní prostory firmy, které se nacházejí na pěší zóně v historickém centru v Trojanově ulici v Rakovníku. Naší prodejnu výpočetní techniky jsme otevřeli již na podzim roku 1994 a i v dnešní době překotného rozvoje internetu a e–shopů ji považujeme za důležité prodejní a kontaktní místo.

Produkty

Stolní počítače Notebooky Tablety a čtečky Datová úložiště Routery Jednotlivé komponenty PC Dětský SW pro předškolní a školní věk Výukové a jazykové programy Encyklopedie a naučné programy Zábavné programy Atlasy, mapy, průvodce Antivirové programy Grafické programy Účetní programy a kancelářské aplikace Spotřební materiál a doplňky k PC

Služby

Revize el. zařízení Prodej počítačových sestav, kabeláže Správa počítačových sítí Odvirování Internetová připojení Záruční i pozáruční opravy Instalace a reinstalace systémů Zálohování dat Školení

Kontakty

Telefony

+420 313 512 380 hlavní telefon
+420 311 280 880 další telefon

Emaily

crc@crctechnik.cz

Odkazy

http://www.crctechnik.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 12 13 - 17 Dnes
Út 8 - 12 13 - 16
St 8 - 12 13 - 17
Čt 8 - 12 13 - 16
8 - 12 13 - 15
So 9 - 11
Ne zavřeno

Klíčová slova

prodej hardwaru prodej softwaru počítače počítače pro školy e-shop počítače počítačové sestavy hardware software notebooky tiskárny routery komponenty PC dětský software antivirové programy grafické programy

Kategorie

Počítače - prodej, pronájem Informační systémy Počítače - systémy a sítě Software Počítače - software

Platební metody

  • American Express
  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu