KERAMTECH s.r.o.

"S námi na vrchol." Kvalita, rychlost, flexibilta a hlavně spokojený zákazník.

0 (0 hodnocení)

+420 499 739 711

Popis činnosti

Firma KERAMTECH s. r. o. Žacléř se řadí k předním výrobcům technické a slévárenské keramiky s nepřerušenou tradicí výroby od roku 1878. Současný výrobní program firmy tvoří slévárenská a topná keramika a technický porcelán.

Nosným sortimentem jsou keramické lisované filtry pro filtraci šedé a tvárné litiny, stále větší objem výroby dosahují filtry pro uhlíkové a nerezové ocele. Pro filtraci slitin hliníku máme speciálně vyvinutý filtr s obchodním názvem Pyral ® 15.

Další kategorií výrobků pro slévárny jsou keramická licí sítka, která se ve firmě vyrábí přes 50 let a stále mají své nezastupitelné místo v licí soustavě. Měřicí sondy používané ve slévárnách a hutích se bez našich keramických hlavic neobejdou.

Tradičním a stále důležitým produktem je široká skupina výrobků z technického porcelánu. K nosným patří tělesa objímek E14, E27 a E33, pojistkové spodky (vestavné i na DIN lištu), opět v provedení E14, E27 a E33, stěnová a stropní keramická svítidla s krytím IP20 určená hlavně do nebytových prostor.

V sortimentu technického porcelánu pak můžeme najít i mnoho dalších speciálních dílů, jako odporová sedla, tělesa svorkovnic, nulové můstky. Do sortimentu porcelánových výrobků patří i textilní vodiče a průchodky, nábytkové úchytky a mnoho dalších izolačních dílů.

Tyto dvě hlavní skupiny výrobků úspěšně doplňují keramické díly pro topné elementy. Nejžádanějším výrobkem jsou keramické nosiče topných spirál (tzv. bojlerové válečky), deskové nosiče a pyrostatové trubky.

Produkty

Slévárenská keramika: Slévárenské filtry (litina, ocel, hliník, barevné kovy) Topná keramika: Nosiče topných spirál Keramické trubky Technická keramika: Porcelánové izolační díly Pojistkové spodky Svítidla Elektroporeclánové výrobky Textilní keramické vodiče Laboratorní keramika Užitková keramika: Nábytkové úchyty Zlatnická cihla

Služby

Výroba a prodej

Kontakty

Telefony

+420 499 739 711 hlavní telefon
+420 499 878 500 Tel.
+420 499 876 140 Fax

Emaily

info@keramtech.cz

Odkazy

www.keramtech.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu