Ověřená firma

KERAMTECH s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 499 739 711

Akční nabídka

Popis činnosti

Firma KERAMTECH s. r. o. Žacléř se řadí k předním výrobcům technické a slévárenské keramiky s nepřerušenou tradicí výroby od roku 1878. Současný výrobní program firmy tvoří slévárenská a topná keramika a technický porcelán.

Nosným sortimentem jsou keramické lisované filtry pro filtraci šedé a tvárné litiny, stále větší objem výroby dosahují filtry pro uhlíkové a nerezové ocele. Pro filtraci slitin hliníku máme speciálně vyvinutý filtr s obchodním názvem Pyral ® 15. Další kategorií výrobků pro slévárny jsou keramická licí sítka, která se ve firmě vyrábí přes 50 let a stále mají své nezastupitelné místo v licí soustavě. Měřicí sondy používané ve slévárnách a hutích se bez našich keramických hlavic neobejdou.

Tradičním a stále důležitým produktem je široká skupina výrobků z technického porcelánu. K nosným patří tělesa objímek E14, E27 a E33, pojistkové spodky (vestavné i na DIN lištu), opět v provedení E14, E27 a E33, stěnová a stropní keramická svítidla s krytím IP20 určená hlavně do nebytových prostor. V sortimentu technického porcelánu pak můžeme najít i mnoho dalších speciálních dílů, jako odporová sedla, tělesa svorkovnic, nulové můstky. Do sortimentu porcelánových výrobků patří i textilní vodiče a průchodky, nábytkové úchytky a mnoho dalších izolačních dílů.

Tyto dvě hlavní skupiny výrobků úspěšně doplňují keramické díly pro topné elementy. Nejžádanějším výrobkem jsou keramické nosiče topných spirál (tzv. bojlerové válečky), deskové nosiče a pyrostatové trubky.

Produkty

slévárenské filtry nosiče topných spirál keramické trubky porcelánové izolační díly pojistkové spodky svítidla elektroporeclánové výrobky textilní keramické vodiče

Služby

výroba

Kontakty

Telefony

+420 499 739 711 hlavní telefon

Emaily

info@keramtech.cz

Odkazy

www.keramtech.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

keramika keramika Žacléř výroba keramiky keramické filtry technická keramika elektroporcelán topná keramika slévárenská keramika

Kategorie

Průmyslový materiál

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu