Officeoutlet s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 731 854 944

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte bazar nábytku v Praze a okolí? Potřebujete vybavit kancelář značkovým nábytkem, ale nechcete platit plnou cenou za nový? Obraťte se na nás!

Společnost Officeoutlet s.r.o. se zabývá od roku 2010 vybavováním a tvorbou Vašich kanceláří použitým nábytkem. Náš tým tvoří lidé, kteří se v oboru kancelářský nábytek, pohybují mnoho let, a proto Vám dokážeme dát velmi profesionální servis a pomoc při vybavení Vašich kanceláří.

Nabízíme pouze zánovní a značkový nábytek do kanceláře: Vitra, Techo, König Neurath, Ahrend, Kinnarps, Bene a další. Při výkupu klademe důraz na míru opotřebovanosti a kvalitu nábytku.

Naše vize, je pomoci snížit náklady na vybavení, ale tak, aby výsledný efekt byl téměř bez rozdílu ve srovnání s novým vybavením. K tomuto Vám rádi poradíme a zařídíme všechny fáze tvorby nových kanceláří. Bezplatně Vám pomůžeme vytvořit dispozici interiérů a vybrat nábytek z našich skladů.

Přijeďte se k nám podívat nebo nám zavolejte na zákaznickou linku, budeme se Vám rádi věnovat.
Vykupujeme větší kancelářské celky značkového nábytku. Pokud máte zájem prodat váš kancelářský nábytek, pošlete fotky a seznam nábytku na e-mail obchod@officeoutlet.cz a my se Vám obratem ozveme. S případnými dotazy se neváhejte obrátit také na naší zákaznickou linku 731 854 944.

Produkty

kancelářský nábytek levný nábytek použitý nábytek

Služby

prodej kancelářského nábytku prodej bazarového nábytku prodej kancelářských sestav prodej levného nábytku výkup kancelářských sestav montáž nábytku návrhy interiérů kanceláří prodej značkového nábytku

Značky

Pecho Vitra SteelCase Hobbys Béme

Kontakty

Telefony

+420 731 854 944 hlavní telefon
+420 731 854 944 Mobile

Emaily

obchod@officeoutlet.cz

Odkazy

www.officeoutlet.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 17:30
Út 9 - 17:30
St 9 - 17:30
Čt 9 - 17:30
9 - 17:30

Klíčová slova

kancelářský nábytek Praha bazarový nábytek Praha použitý nábytek Praha bazar nábytku Praha second hand nábytku Praha nábytek Praha bazar nábytku použitý nábytek bazarový nábytek kancelářský nábytek

Kategorie

Nábytek kancelářský

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu