Popis činnosti

Nabízíme široký sortiment zemědělské, komunální a stavební techniky světových i domácích značek, zajišťujeme dodávky náhradních dílů a kompletní záruční a pozáruční servis.
Jsme výhradním distributorem zemědělské a komunální techniky DEUTZ-FAHR zahrnující traktory německé kvality nejrůznějších výkonových tříd, sklízecí mlátičky a závěsnou techniku. Dále na českém trhu zastupujeme jako výhradní dovozce stavební techniku značky DOOSAN. Jedná se o řadu vysoce kvalitních korejských kompaktních, kolových a pásových rypadel, kolových nakladačů a damprů. Další značkou spadající pod společnost GARNEA je Trombia, unikátní přídavné zametací zařízení s jedinečným systémem čištění bez použití vody.
Dále se zabýváme prodejem a servisem zemědělské a stavební techniky značek KUHN, Tecnoma, Bobcat, WTC, SMS, New Holland, Ammann, Kramer Allrad, Demmler.

Více než 25 let existence společnosti je jasným důkazem, že GARNEA je stabilní a důvěryhodný partner v oblasti prodeje a především servisu zemědělské a stavební techniky v celé České republice.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Traktory Sklízecí mlátičky Závěsná technika KUHN Postřikovače TECNOMA Maloktraktory Návěsy a přívěsy Rozmetadla hnoje Komunální traktory Kolová rypadla Kompaktní rypadla Pásová rypadla Bagry Kolové nakladače Dampry Zametací zařízení Manipulátory

Služby

Prodej Servis Sklizeň píce Zemědělství

Značky

DEUTZ-FAHR DOOSAN Trombia KUHN Tecnoma SMS ROKYCANY WTC Bobcat OPaLL – AGRI AMMANN KRAMER DEMMLER Agrostroj Pelhřimov DEUTZ FAHR NEW HOLLAND

Kontakty

Telefony

+420 387 986 413 hlavní telefon
+420 387 986 414 Tel.:
+420 387 986 413 Fax:

Emaily

info@garnea-as.cz
stranska@garnea-as.cz

Odkazy

www.garnea-as.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu