Popis činnosti

SpofaDental a.s. je tradičním výrobcem nekovových dentálních materiálů. Společnost patří do skupiny firem Sybron Dental Specialties, která je součástí dentální platformy korporace Danaher Corporation.

Výroba je soustředěna do závodu, který se nachází na okraji Jičína a splňuje veškeré požadavky na výrobu zdravotnických prostředků a léčiv. Společnost se orientuje na štíhlou výrobu (lean manufacturing) a neustálé zlepšování (continuous improvement).

SpofaDental a.s. prodává své výrobky prostřednictvím sítě 180 distributorů v 57 zemích světa, převážná část produkce směřuje do střední a východní Evropy.

Od roku 2016 spojila s firmou SpofaDental a.s. síly firma Pentron. Jedná se o spojení dvou předních značek, jež přináší na trh se spotřebním materiálem v oboru stomatologie novou úroveň kvality a přidané hodnoty.

Produkty

Produkty pro dentální laboratoře: Zuby Dentální pryskyřice Modelové a formovací hmoty Technické materiály Dezinfekce Produkty pro dentální ordinace: Cementy Kompozitní materiály Čepy a dostavby Provizorní materiály Otiskovací materiály Adhesivní materiály Profylaxe Příslušenství

Služby

Výroba a prodej dentálních materiálů

Značky

SpofaDental Pentron

Certifikáty

EN ISO 13485 TÜV NORD

Kontakty

Telefony

+420 493 583 111 Main
+420 493 583 111 Alt
+420 493 583 333 Fax

Emaily

info@spofadental.com

Odkazy

http://www.spofadental.com website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu