Popis činnosti

SpofaDental a.s. je tradičním výrobcem nekovových dentálních materiálů. Společnost patří do skupiny firem Sybron Dental Specialties, která je součástí dentální platformy korporace Danaher Corporation.

Výroba je soustředěna do závodu, který se nachází na okraji Jičína a splňuje veškeré požadavky na výrobu zdravotnických prostředků a léčiv. Společnost se orientuje na štíhlou výrobu (lean manufacturing) a neustálé zlepšování (continuous improvement).

SpofaDental a.s. prodává své výrobky prostřednictvím sítě 180 distributorů v 57 zemích světa, převážná část produkce směřuje do střední a východní Evropy.

Od roku 2016 spojila s firmou SpofaDental a.s. síly firma Pentron. Jedná se o spojení dvou předních značek, jež přináší na trh se spotřebním materiálem v oboru stomatologie novou úroveň kvality a přidané hodnoty.

Zubní ordinace se postupně stávají komplexnějšími stomatologickými pracovišti a tlak na vývoj inovací se tak stále zvyšuje – a spojením těchto dvou firem vznikla nová značka, která tomuto trendu rozumí. Společnosti SpofaDental a Pentron vyznávají heslo „hodnota převyšuje kvalitu“, snaží se důkladně sledovat potřeby a požadavky zubních lékařů a poznat tak, jakým výzvám ve svých ordinacích každodenně čelí. S těmito informacemi bude moci být psán zcela nový příběh této značky jako nejlepšího a nejdůvěryhodnějšího přítele zubního lékaře.

SpofaDental nadále poskytuje širokou nabídku produktů nabízejících kompletní řešení pro zubní lékaře a laboratoře jako jsou zuby, zubní pryskyřice, formovací a jiné materiály. Výrobky z těchto skupin zůstanou pod značkou SpofaDental.

Výrobky pro stomatologické ordinace jako otiskovací materiály, kompozitní materiály, cementy, provizorní matriály, adhesiva a dezinfekce budou doplněny o mnoho nových inovativních produktů, které se budou prodávat pod značkou Pentron.

Společnost SpofaDental a.s. splňuje požadavky systému managementu kvality podle mezinárodní normy pro zdravotnické prostředky EN ISO 13485 a zároveň vyhovuje požadavkům Směrnice Evropské unie 93/42/EEC pro výrobce prostředků zdravotnické techniky. Společnost je od roku 1998 certifikována významnou Evropskou certifikační společností TUV NORD a vlastní certifikáty podle obou výše uvedených standardů.

Produkty

Produkty pro dentální laboratoře: Zuby Dentální pryskyřice Modelové a formovací hmoty Technické materiály Dezinfekce Produkty pro dentální ordinace: Cementy Kompozitní materiály Čepy a dostavby Provizorní materiály Otiskovací materiály Adhesivní materiály Profylaxe Příslušenství

Služby

Výroba a prodej dentálních materiálů

Značky

SpofaDental Pentron

Certifikáty

EN ISO 13485 TÜV NORD

Kontakty

Telefony

+420 493 583 111 Zákaznický servis
+420 493 583 111 Recepce
+420 493 583 333 Fax

Emaily

info@spofadental.com

Odkazy

www.spofadental.com

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu