Š U M B O R , spol. s r.o.

Recyklace a ukládání stavebního odpadu Jihočeský kraj.

0 (0 hodnocení)

+420 724 966 263

Popis činnosti

Hledáte zemní práce nebo potřebujete naložit objemný náklad? Potřebujete se zbavit odpadu, který vám vznikl při stavbě? Sháníte dopravu pro převoz materiálu? Pak jste na správném místě. Obraťte se na nás!

Recyklací stavebního odpadu se zabýváme od roku 1994. Provozujeme dvě střediska, která najdete ve středních Čechách. Recyklační středisko Šumbor leží 8 km od Poděbrad i Nymburka mezi obcemi Netřebice a Úmyslovice. Recyklační středisko Hájka je 10 km od Kolína směrem na Městec Králové.

Zabýváme se recyklací stavebního materiálu. K recyklaci přijímáme úlomky betonu neznečištěné škodlivinami, cihelný stavební a keramický odpad, materiál z demolic vozovek neobsahující dehet, výkopovou zeminu a kameninu a hlušinu.

Ze získaných odpadů vyrábíme jejich tříděním a drcením různé druhy a frakce recyklátů, které jsou hodnotnou náhražkou přír. kameniva. Přistavení kontejnerů, nakladače.

Zajišťujeme odvoz odpadu a dopravu recyklátů vlastní dopravou. Dopravujeme i další sypké materiály jako písky a kamenivo, jaké si budete přát. A pokud to bude potřeba, zajistíme i větší objemy dopravy. Nabízíme také práce čelními kolovými nakladači.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Cihelné recykláty Betonové recykláty Živičné recykláty Zásypové recykláty Recyklované kamenivo Tříděná zemina

Služby

Mechanizace Nakládání Třídění a drcení Recyklace Autodoprava Staveništní doprava Kontejnerová doprava Velkoobjemová speciální doprava Nebezpečný odpad

Značky

VOLVO CAT SANDVIK RESTA IVECO MAN

Kontakty

Telefony

+420 724 966 263 hlavní telefon

Emaily

sumbor@volny.cz

Odkazy

www.sumbor.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu