+420 311 514 090

Popis činnosti

Naší prioritou je pro nás Vaše zdraví, proto Vám nabízíme široký výběr léků, vitamínů i doplňků stravy. Navštivte naši lékárnu, kde najdete vše, co potřebujete, za výhodné ceny.

Náš vysoce kvalifikovaný personál Vám ochotně poradí a navrhne alternativní léčbu Vašich problémů, poradí při výběru lékařské kosmetiky.

Nabízíme také široký výběr humánních léků a léčiv, vitamínů, minerálů, homeopatik, zdravotního materiálu, zdravotní obuvi a ortéz.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Produkty

kompletní sortiment lékárenského zboží humánní léky a léčiva léčivé byliny a bylinné čajové směsi náhradní mléčná výživa vitamínové přípravky potravní doplňky pro diabetiky přípravky na redukci hmotnosti léčebná kosmetika homeopatické přípravky přípravky pro péči o zuby a dutinu ústní přípravky pro sportovce přípravky pro kontaktní čočky veterinární léčiva zdravotnické potřeby potraviny pro bezlepkovou dietu

Služby

individuálně připravovaná léčiva

Značky

přístroj Corazon

Kontakty

Telefony

+420 311 514 090 hlavní telefon
+420 311 517 822 Alt

Emaily

horovice@lekhoro.cz
jince@lekhoro.cz

Odkazy

www.lekhoro.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7:30 - 17
Út 7:30 - 17 Dnes
St 7:30 - 17
Čt 7:30 - 17
7:30 - 17
So 7:30 - 12

Klíčová slova

léky léčiva pharmaci apotheke zdravotnické potřeby lékárenství lékárna zdravotnictví Hořovice lékárenské zboží lékárna Hořovice léky Hořovice léčiva Hořovice homeopatika Hořovice veterinární léčiva Hořovice bylinky Hořovice výživa Hořovice humánní léky Hořovice redukce hmotnosti Hořovice zdravotnické potřeby Hořovice bylinné směsi Hořovice

Kategorie

Lékárny Léčiva, léky Zdravotnické potřeby, pomůcky a nábytek

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • faktura
  • SODEXO
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu