Ověřená firma

ELPLAST - KPZ Rokycany, spol. s r.o.

V naší nabídce rozvaděčů naleznete více než 1 000 katalogových položek.

0 (0 hodnocení)

+420 371 796 301

Popis činnosti

Zabýváme se vývojem a výrobou plastových rozvaděčů a skříní pro energetiku, plynárenství, telekomunikace, měření a regulaci a celou řadu dalších oborů.

Naše společnost ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o. působí ve výrobě přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozvaděčů již přes 20 let. Veškerá výroba je prováděna v České republice a výhradně z kvalitních vlastních komponentů a přístrojů evropské produkce. Montáž provádí pouze vyškolený personál se zkušenostmi z oboru a ověřenou praxi v naší společnosti.

Naše výroba je flexibilní a provádí úpravy přesně dle zadání a požadavku. Při úpravách rozváděčů, nebo při plnění požadavků zákazníka, se zapojují především pracovníci našeho vývoje a jsou zákazníkovi plně k dispozici.

Naše společnost dbá na spokojenost zákazníků a vlastní profesionální pověst. Naši zaměstnanci jsou připraveni pomoci Vám s aplikací našich výrobků do praxe, ale i s provozem a servisem rozvaděčů po dobu celé jejich dlouhé životnosti.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Rozpojovací jistící skříně Přípojkové skříně Skříně pro plynoměry Rozvaděče a skříně se svodiči přepětí Rozvaděče pro veřejné osvětlení Prázdné skříně pro další použití Pilíře a sokly pro skříně Příslušenství

Služby

Vývoj a výroba rozváděčů

Certifikáty

ČSN EN ISO 9001-2015

Kontakty

Telefony

+420 371 796 301 hlavní telefon
+420 371 796 599 Tel.

Emaily

info@elplast-kpz.cz

Odkazy

www.elplast-kpz.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu