Ověřená firma

Jan Marčan

Kompletní realizace střech s dodáním materiálu a celkovou zárukou.

0 (0 hodnocení)

+420 604 459 591

Majitel

Popis činnosti

Hledáte klempíře nebo pokrývače? Potřebujete zrekonstruovat podkroví? Obraťte se na nás!

Firma se zabývá klempířskými a pokrývačskými pracemi na stavbách. Postupně byla činnost rozšířena o práce tesařské a izolatérské. Firma se snaží neztrácet tempo s nově vznikajícími materiály jak v oblasti střešních krytin, tak v klempířských systémech. Zákazníkovi provádíme řešení zakázky „NA MÍRU“ dle jeho požadavků a individuálně poradíme při výběru materiálu, střešních krytin, montovaných výrobků, složitějších řešení střech atp.

Firma pokrývá střechy všemi druhy krytin, které jsou na trhu. Na střešní krytiny Bramac a Tondach firma nabízí záruky životnosti a funkčnosti na dobu 15-33 let. Za zákazníka vyřídíme veškerou dokumentaci s výrobcem, garanci po té obdrží zákazník písemně poštou.

Provádíme také výrobu a montáž žlabů, svodů, úžlabí, lemování komínů, zdí a nadezdívek, parapety vikýřů apod. Výměny těchto klempířských prvků znamenají mnohdy částečné rozebrání střechy, proto je vhodné, aby jejich životnost korespondovala s životností střešní krytiny.

Těšíme se na budoucí spolupráci!!!

Produkty

střechy krovy pergoly falcované střechy střešní okna nadkrokevní izolace sádrokartony

Služby

montáž střešních oken pokrývání střech tesařské práce pokrývačské práce Zelená úsporám rozpočty na míru zateplení střech montáž světlovodů podlahářská činnost

Značky

TONDACH BRAMAC VELUX FAKRO RUKKI SATJAM

Kontakty

Telefony

+420 604 459 591 Majitel
+420 733 185 211 Kancelář

Emaily

jan.marcan@seznam.cz

Odkazy

www.strechy-marcan.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po nonstop
Út nonstop Dnes
St nonstop
Čt nonstop
nonstop
So nonstop
Ne nonstop

NONSTOP

Klíčová slova

tesařství Brno pokrývačství Brno střechy Brno střešní okna - montáž nadkrokevní izolace tesařství pokrývačství Střechy klempířské práce tesařské práce pokrývačské práce tesařství pokrývačství montáž střešních oken rekonstrukce podkroví zateplení střech střešní okna ploché střechy

Kategorie

Klempířství, klempíř Střechy Pokrývač

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu