Rodinné centrum Srdíčko

Celoročně připravujeme programy pro těhotné ženy, maminky s miminky, děti předškolního věku, rodiče, prarodiče i širokou veřejnost.

0 (0 hodnocení)

+420 566 690 135

Popis činnosti

Rodinné centrum Srdíčko je členem Sítě mateřských center v České republice, provozuje jej Kolpingovo dílo ČR o.s. od 1. 1. 2008 v suterénu Polikliniky ve Žďáru nad Sázavou.

Centrum se nachází v budově Polikliniky ve Žďáru nad Sázavou a nabízí eloročně volnočasové aktivity pro děti a jejich rodiče, kteří děti doprovází a zapojují se spolu s nimi do činností. Převážně to jsou ale maminky na mateřské dovolené. Centrum zajišťuje programy také pro nastávající maminky.

V centru jsou návštěvníkům k dispozici velkorysé prostory ve 4. patře polikliniky ve Žďáru nad Sázavou. Součástí je prostorná šatna, přijímací recepce, přednášková místnost a velká herna. Za příznivého počasí je pro návštěvníky otevřena terasa s panoramatickým výhledem na město.

Srdečně Vás zveme k návštěvě u nás, rádi Vám podáme informace o všech programech a fungování centra!

Služby

Programy pro rodiče s dětmi Zájmové kroužky pro děti Vzdělávání a poradenství Pohybové aktivity pro ženy Cvičení pro těhotné Předporodní kurzy Cvičení po porodu s miminky Individuální poradny pro maminky s miminky Strollering - cvičení s kočárky Zdravotní cvičení pro ženy

Kontakty

Telefony

+420 566 690 135 hlavní telefon
+420 734 346 479 mobilní telefon

Emaily

srdicko@kolping.cz

Odkazy

http://www.rcsrdicko.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu