Ověřená firma

Družstevní jatka Sádek, družstvo

Nabízíme kvalitní české maso.

0 (0 hodnocení)

+420 568 883 054

objednávky

Popis činnosti

Hledáte kvalitní prodejnu masa? Chcete si koupit kvalitní hovězí nebo vepřové maso? Obraťte se na nás.

Jsme společnost, která se již více než 15 let stará o spokojenost svých zákazníků v oblasti prodeje masa a chutných, kvalitních masných a uzenářských výrobků. Nabízíme prodej masa, masných a uzenářských výrobků.

Hlavní činností je porážka zvířat, bourání masa, výroba vlastních uzenin tradičním způsobem a jejich následný prodej na podnikové prodejně přímo na Sádku. Všechny uzeniny, které prodáváme v naší podnikové prodejně, jsou vyrobeny pouze z masa bez dalších náhražek v naší výrobně na Sádku (zboží vyrábíme podle starých receptur bez přidávání nahrazujících surovin).

Pokud máte specifické požadavky, není to pro nás žádný problém. Vše je otázkou domluvy a my se Vám pokusíme vždy vyjít vstříc.

Jsme plně přizpůsobeni maloodběratelům i velkoodběratelům. Objednávky dohodou.

Naše podniková prodejna má mnoho spokojených a zároveň stálých zákazníků, kteří se k nám neustále vracejí. Jsme tým zkušených profesionálů a ve svém oboru chceme jednoznačně vynikat kvalitním zbožím, které pro Vás vyrábíme podle starých receptur bez přidávání nahrazujících surovin, což již dnes se pomalu stává raritou. Víme ale, že je stále možnost něco zdokonalit a snažíme se být o krok napřed před konkurencí. Neustále se snažíme modernizovat naše výrobní prostory a stroje, které nám umožní zkvalitnit naše výrobky. Máme zájem nabízet svým stávajícím, ale i novým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné produkty.

Proto neváhejte a navštivte nás přímo na Sádku v naší podnikové prodejně nebo nás kontaktujte na našem e-mailu.

Produkty

hovězí maso vepřové maso uzeniny šunka párky klobásy

Služby

podej masa prodej masných výrobků prodej uzenin

Kontakty

Telefony

+420 568 883 054 objednávky
+420 568 883 255 další telefon
+420 568 423 133 FAX

Emaily

jatka.sadek@tiscali.cz

Odkazy

www.jatka-sadek.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu