CAMBRIDGE TRADING COMPANY KOLÍN, s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 606 717 100

Akční nabídka

Popis činnosti

Společnost CAMBRIDGE TRADING COMPANY Kolín, s.r.o. se představuje jako profesionální firma poskytující všestranné služby v oblasti zabezpečení objektů a slaboproudých instalací. Firma působila jako fyzická osoba již od roku 1994. V roce 2002 byla založena firma CAMBRIDGE TRADING COMPANY Kolín s.r.o.
Firma Cambridge Trading Company Kolín, s.r.o. poskytuje na celé dílo následující záruky, dávající uživatelům jistotu, že jejich systém vyhoví nejen současným, ale i budoucím požadavkům. Výrobní záruka je 2 roky na výrobní vady a chyby materiálu, které se projeví při dodávce, instalaci nebo provozu. Náhrada je provedena výměnou bezplatně. Záruční podmínky servisu a pravidelných revizí jsou stanoveny dohodou smluvních stran.

Elektronické zabezpečovací, požární, kamerové, vstupní systémy, alarmy, telefonní a počítačové sítě, antény, domácí telefony, CCTV, EPS, EZS, TÚ, systémy sestra - pacient, evakuační rozhlas, jednotný čas, provoz PCO telefonní a GPRS, silnoproudé instalace, MAR.

Produkty

elektronické zabezpečovací systémy střežící a záznamové videosystémy bezpečnostní mechanické a elektronické kódové zámky systémy kontroly a řízení vstupu elektronické požární systémy bezpečnostní okenní fólie automatické ovládání vjezdových vrat a závor jednotný čas telefonní ústředny a rozvody strukturovaná kabeláž systémy ochrany zboží perimetrická ochrana objektů domácí tabla a videotelefony systémy kontroly a obchůzky strážných signalizační a vyvolávací systémy sestra – pacient

Služby

silnoproudé rozvody

Kontakty

Telefony

+420 606 717 100 hlavní telefon
+420 321 717 100 Alt
+420 321 717 200 Fax

Emaily

info@cambridge-kolin.cz

Odkazy

http://www.cambridge-kolin.cz website

Facebook

Kontakty

Klíčová slova

kamerové systémy požární signalizace alarm EZS

Kategorie

Požární ochrana - zařízení, služby

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu