Korund v.o.s.

Tepelné čerpadlo je Váš krok správným směrem! Budoucnost patří ekologickému vytápění a chlazení!

0 (0 hodnocení)

+420 490 520 655

Popis činnosti

Pokud se rozhodnete pro vytápění tepelným čerpadlem, zbude Vám více peněz na Vaše koníčky, cestování nebo oblíbené sporty.

Společnost Korund se sídlem v Bílé Třemešné je specialistou na tepelná čerpadla již mnoho let. Dodáváme jednotky tepelného čerpadla Toshiba Estia a Fujitsu Neoré. Zajistíme veškeré potřebné stavební úpravy, napojení na elektrické a topné rozvody objektu. Zároveň umožňujeme si stavební práce udělat svépomocí podle parametrů, které vám dodáme, a celkově tak za instalaci ušetřit. Před samotnou instalací Vám zdarma spočítáme průměrnou účinnost tepelného čerpadla pro Vaše podmínky a návratnost investice.

Pokud jste si zatím nenašli konkrétní tepelné čerpadlo, nic se neděje. Stačí se s námi spojit a naši školení pracovníci Vám poradí zařízení, které se pro Vás nejlépe hodí.

Ukážeme vám samozřejmě, jak zařízení vypadá na mnoha objektech v okolí, případně, které je k vám nejblíže. Zkušenosti sbíráme i v oblastech klimaticky „drsnějších" jako je Trutnovsko, Náchodsko, Podkrkonoší i samotné Krkonoše. Můžete si tak ověřit, jak svým slibům společnost Korund-tepelná čerpadla dostála dříve.

Část společnosti: Korund - Povrchy dodává materiály pro povrchovou úpravu dřeva, pro autoopravárenství a kovoprůmysl, jako jsou brusiva, barvy, laky, mořidla, oleje, vosky a nářadí Festool. Dále doplňující sortiment: tmely, lepidla. Mícháme odstíny na přání zákazníka, rozvoz zboží po celé ČR.

Slibovat vám budeme jen to, co je reálné. V každém případě budete vědět předem, co za své peníze dostanete a jak to pracuje.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

nerezové ohřívače vody ACV tepelná čerpadla produkty na povrch. úpravu barvy tmely brusiva mořidla lepidla dvojitý rotační kompresor

Služby

projektování návrhu výpočty tepelných ztrát montáže tepelných čerpadel návrhy topných soustav poradenství u stavebních úprav poradenství u elektroinstalace povrchové úpravy dřeva povrchové úpravy kovů povrchové úpravy autoopraváren prodej doplňkových produktů míchání barev i tmelů rozvoz zboží po celé ČR

Značky

Estia 804H-E, 8 kW Estia 1104H-E 11, 2 kW Estia 1104 H8-E, 11,2 kW Estia 1404 H-E, 14 kW Estia 1604H8-E, 16 kW Estia sestavy 18-100 kW Fujitsu NeoRé 5 Fujitsu NeoRé 11 Hight Power Fujitsu NeoRé 14 Hight Power Fujitsu NeoRé 16 Hight Power Fujitsu NeoRé 28 Hight Power Nerezový ohřívač vody ACV-Smar

Kontakty

Telefony

+420 490 520 655 hlavní telefon

Emaily

info@korund-tepelna-cerpadla.cz
info@korund-povrchy.cz

Odkazy

http://www.korund-tepelna-cerpadla.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu