Dětské centrum Čtyřlístek

Zabezpečujeme dětem komplexní zdravotní, sociální a výchovnou péči v ambulantním a pobytovém zařízení, s uplatněním moderních principů a metod.

0 (0 hodnocení)

+420 553 621 548

Popis činnosti

Naším záměrem je poskytovat takovou službu, která bude odrážet potřeby přijatého dítěte, bez ohledu na jeho sociální postavení nebo handicap. Péče o dítě v průběhu jeho pobytu u nás musí být na nejvyšší možné úrovni, snahou je minimalizovat jeho sociální, zdravotní nebo psychomotorické postižení.

Zároveň si stále uvědomujeme limity ústavního prostředí – nejsme rodiče, nemůžeme naplnit intimitu vzájemného kontaktu rodičů a dítěte, proto naše úsilí musí směrovat k co nejrychlejšímu umístění dítěte do kvalitního rodinného prostředí (stávajícího nebo nového).

Děti bydlí v samostatných bytových jednotkách, což umožňuje větší přiblížení se k rodinnému vzoru, společné prožívání a společnou snahu o vyřešení problémů dítěte i jeho rodiny.

Ve své práci neseme i odpovědnost za spolupráci rodičů na ozdravném procesu dítěte. Usilujeme o vytvoření prostředí plného pohody a zážitků, ve kterém se bude moci rozvíjet a z něhož bude odcházet otevřené k životu, dalšímu rozvoji a vzdělávání.

Služby

Dětské centrum Terénní pomoc v rodině Konzultační činnost Sociální péče Výchovná péče Sociální péče Pobytové zařízení Rehabilitační stacionář Fyzioterapie Logopedie Klinická psychologie

Kontakty

Telefony

+420 553 621 548 hlavní telefon
+420 728 844 314 Pohotovostní číslo

Emaily

info@dcctyrlistek.cz

Odkazy

www.dcctyrlistek.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu