Ověřená firma

Základní škola a mateřská škola Pardubice-Ohrazenice, Trnovská 159

0 (0 hodnocení)

+420 466 415 676

Popis činnosti

Škola je úplnou základní školou, ve školním roce 2015/2016 s 1.-9. ročníkem. Škola leží při severním okraji Pardubic a navštěvují ji především děti ze VII. pardubického obvodu. Obvod tvoří části Ohrazenice, Doubravice, Trnová. Další děti jsou většinou z přilehlých obcí: Staré Hradiště, Brozany, Ráby, Srch, Pohránov, Hrádek, Němčice.

Naše základní škola je pro 450 žáků s družinou a jídelnou. Máme sportovní třídy zaměřené na kopanou. Kapacita mateřské školy je 50 dětí.

Ve škole jsou zařazeny děti nebo žáci u kterých byla v průběhu školního roku diagnostikována např. vývojová porucha učení (v tomto školním roce je to 33 žáků). Těmto dětem věnujeme a v budoucích letech chceme věnovat velice intenzivní péči. V uplynulém školním roce pracovalo na škole 14 dyslektických asistentek, které i v letošním školním roce pokračují ve své činnosti. Dále ve škole integrujeme celkem 7 žáků s různými vadami či obtížemi a z toho u 3 z nich za přímé podpory pedagogické asistentky.

Služby

základní škola mateřská škola školní jídelna sportovní třídy lyžařský výcvik škola v přírodě školní poradna

Kontakty

Telefony

+420 466 415 676 hlavní telefon

Emaily

zs.ohrazenice@tiscali.cz

Odkazy

www.zsohrazenice.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16 Dnes
Čt 7 - 16
7 - 16

Klíčová slova

základní škola mateřská škola ZŠ Pardubice MŠ Pardubice sportovní třídy sportovní škola Pardubice základní škola Pardubice mateřská škola Pardubice školní jídelna školní jídelna Pardubice Pardubice sportovní ZŠPardubice

Kategorie

Školy mateřské, jesle Školy základní Sportovní školy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu