AGRO SMETANA s.r.o.

0 (0 hodnocení)

+420 603 489 590

Akční nabídka

Popis činnosti

Sháníte kvalitní zahradní techniku či nářadí? AGRO SMETANA s.r.o. Vám nabízí prodej a servis zahradní, lesní a komunální techniky. Nabízíme záruční a pozáruční servis na stroje různých značek. Po vzájemné dohodě provádíme také servis přímo u zákazníka v terénu. V případě závady, která nejde uskutečnit na místě, je stroj po smluvní dohodě s technikem odvezen do našeho servisu.
Dále provádíme broušení a výrobu řetězů pro všechny typy pil, broušení a vyvažování sekacích nožů všech typů sekaček. Nabízíme také možnost zasílání náhradních dílů přímo k Vám domů. Zboží je zasíláno podle velikosti poštou nebo jiným dopravcem na dobírku. Zákazníkům, kteří si u nás zakoupí nový stroj, nabízíme možnost likvidace původního stroje. Váš starý stroj můžeme vykoupit na protiúčet. Snížíte si tak náklady na nový stroj, který si u nás vyberete! Provozujeme také půjčovnu strojů. Neváhejte nás navštívit! Těší se na Vás náš ochotný personál, který je připraven Vám dobře poradit.

Produkty

sekačky komunální technika lesní a zahradní technika traktory sněhové řetězy sněhové frézy motorové stroje motorové pily tepelná technika + štěpkovače malotraktory křovinořezy zahradní nářadí

Služby

prodej servis opravy rozvoz půjčovna zahradních strojů bazar

Značky

STIGA, ISEKI, HUSQVARNA KIOTI, AVANT HONDA, VARI STIGA TITAN

Kontakty

Telefony

+420 603 489 590 hlavní telefon

Emaily

zahradnitechnika@zlinsko.com

Odkazy

www.zahradnitechnika.zlinsko.com

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 17
Út 8 - 17
St 8 - 17
Čt 8 - 17
8 - 17
So 8 - 11

Klíčová slova

zahradní technika Zlín křovinořezy Zlín traktory Zlín motorové pily Zlín sekačky Zlín

Kategorie

Nářadí a nástroje

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu