Ověřená firma

Hotel Pivovarská bašta

Je nám ctí přivítat Vás v naší restauraci, kde dbáme především na kvalitu servírovaných pokrmů a dlouhodobou spokojenost našich zákazníků.

0 (0 hodnocení)

+420 777 240 552

Popis činnosti

Hotel s minipivovarem Pivovarská bašta se nachází na severním okraji Vrchlabí na břehu Labe. Tříhvězdičkový hotel a restaurant Pivovarská Bašta nabízí ubytování v 17 pokojích, vybavených koupelnou a toaletou. V přízemí hotelu a salonu se můžete připojit zdarma k internetu. K dispozici je 17 pokojů 2lůžkových. V pokojích je možnost přidat přistýlku. Celková kapacita s přistýlkami je 45 lůžek.

Minipivovar dodává pivo do restaurací v širokém okolí, především však zásobuje vlastní zařízení. Interiér restaurace je rozdělen do tří sálů, z nichž každý má svou osobitou atmosféru. V pivnici je instalována varna. Rytířský sál je vybudován ve sklepení původní budovy.

Při příjemném posezení v Rytířském sále vidí hosté prosklenými okny otevřené kvasné kádě, ležácké a stáčecí tanky, instalované v pivním sklepě. Kapacita pivovaru je 6 000 hl ročně. Restaurace a pivnice v areálu minipivovaru jsou určeny zejména pro zahraniční návštěvníky Krkonoš. Pivo v lahvích a reklamní předměty je možno koupit v prodejně v minipivovaru.

Hotel Pivovarská bašta je ideálním místem pro pobyt milovníků zimních sportů. SKI areál Vrchlabí, je vzdálen od hotelu cca 300 metrů, Herlíkovice pak přibližně kilometr. Ceny ubytování last minute po telefonické dohodě. V případě delšího pobytu či ubytování více návštěvníků poskytujeme výrazné slevy!

Věříme, že se Vám bude u nás líbit a chutnat. Na viděnou se těší Tým bašta.

Produkty

Polotmavé svrchně kvašené pivo 10,5% Spodně kvašené pivo 11% Svrchně kvašené světlé pivo 11% Spodně kvašené pivo 12% Spodně kvašené světlé speciální pivo 13% Svrchně kvašené speciální pivo 15% Svrchně kvašené pšeničné pivo obsahující výluh z Ibiškových květů 16% Svrchně kvašené speciální pivo tipu American IPA 17%

Služby

Ubytování Minipivovar Restaurace Wi-Fi zdarma Gastro servis Catering

Značky

Summer Sunset Ale Early Evening Ale HopBit Intergalactic PA Hibiscus APA

Kontakty

Telefony

+420 777 240 552 hlavní telefon
+420 499 421 272 další telefon

Emaily

bastavrchlabi@seznam.cz

Odkazy

www.pivovarskabasta.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 10 - 22
Út 10 - 22 Dnes
St 10 - 22
Čt 10 - 22
10 - 22
So 10 - 22
Ne 10 - 22

Klíčová slova

hotel ubytování pivovar penzion Krkonoše minipivovar hotel Pivovarská bašta Pivovarská bašta restaurace hotel s minipivovarem ubytování Vrchlabí hotel Vrchlabí pivovar Vrchlabí restaurace Vrchlabí Vrchlabí

Kategorie

Hotely Restaurace Pivovar, sládek Pivnice Ubytování v soukromí

Platební metody

  • VISA
  • hotově
  • MASTERCARD

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu