Ověřená firma

MUDr. Petra Drahorádová - Porodnictví, gynekologie

0 (0 hodnocení)

+420 734 421 670

Popis činnosti

Jsme gynekologická ambulance, která poskytuje komplexní gynekologickou péči, preventivní a dispenzární prohlídky žen bez věkového limitu.

Věnujeme se preventivním vyšetřením gynekologickým, mamologickým, léčení akutních i chronických gynekologických onemocnění, péči o ženy v klimakteriu, poradenství o hormonální antikoncepci, nitroděložním tělísku, včetně zavedení a extrakce, i hormonální substituční terapii a očkování – ochrana proti rakovině děložního čípku. Patologické gynekologické nálezy jsou podpořeny ultrazvukovou diagnostikou.

Poskytujeme komplexní péči o těhotné do 39. týdne těhotenství. Předepsaná ultrazvuková screeningová vyšetření vrozených vad plodu, včetně prvotrimestrálního, diagnostika patologického těhotenství, možnost foto plodu, po domluvě i krátký videozáznam, 3D rekonstrukce obrazu plodu, možná přítomnost partnera nebo člena rodiny.

Součástí je urogynekologická ambulance, která zajišťuje diagnostiku a léčbu inkontinence moče a sestupu rodidel. Vyšetření je plně hrazeno smluvními pojišťovnami.

Komplexní péče o pacientky s poruchami dolních cest močových a poruchami pánevního dna. Diagnostika a řešení inkontinence moče, sestupů rodidel ženy a infekcí močových cest u žen bez omezení věku. Samozřejmostí je návaznost péče na pražské gynekologicko-porodnické kliniky v Praze.

Kontaktní osoba:
MUDr. Petra Drahorádová, Ph.D.
734 421 670, info@gynekologiekralupy.cz

Služby

gynekologie urogynekologie těhotenská poradna

Kontakty

Telefony

+420 734 421 670 hlavní telefon

Emaily

info@gynekologiekralupy.cz

Odkazy

www.gynekologiekralupy.cz website

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 17
Út 7 - 12
St 7 - 17
7 - 12

Čtvrtek - Pouze předem objednaná vyšetření. Objednávky telefonicky 734 421 670-1. V pátek ordinuje MUDr. Zoja Sehnalová od 7:00-12:00, v úterý 7:00-12:00 - urogynekologie.

Klíčová slova

urogynekologie gynekologie těhotenská poradna inkontinence 3D UZ urogynekologická ambulance gynekologická péče gynekologická ambulance gynekolog gynekoložka hormonální antikoncepce ultrazvuk inkontinence moče infekce močových cest gynekologická onemocnění ultrazvuková diagnostika syndrom polycystických ovárií bazální teplota těla screening v prvním trimestru gynekolog Kralupy nad Vltavou gynekologie Kralupy nad Vltavou gynekologická péče Kralupy nad Vltavou

Kategorie

Gynekologie a porodnictví Urologie a nefrologie (choroby močových cest a ledvin) Lékaři

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu