NAUTICA, spol. s r.o. - interiérové bazény

Specialista na interiérové bazény a welness.

0 (0 hodnocení)

+420 543 216 734

Main

Popis činnosti

Rozhodli jste se pro nový bazén ve Vašem novém domě či zahradě? Kontaktujte naši firmu.

Naše firma se zabývá nejen výstavbou a rekonstrukcemi vodních prvků, ale také realizací bazénů, saun, vířivek a wellness od rodinných, přes hotelové, školní, rehabilitační, až po veřejné plavecké bazény, a to od roku 1993.

Projekce technologie bazénu a vzduchotechniky bazénové haly je často opomíjená součást projektu domu s interiérovým bazénem. Dodatečné řešení v průběhu stavby celého domu, kdy k bazénu je v dokumentaci pouze vyznačený modrý obdélníček uprostřed zimní zahrady, vede ke zvýšeným nákladům při realizaci a kompromisním řešením. Proto nabízíme zpracování projektu technologie bazénu a vzduchotechniky před zahájením výstavby celého objektu.

Zdarma nabízíme poradenství a konzultace pro projektanty i investory při řešení bazénů. Projektujeme a stavíme montované bazény, laminátové bazény, betonové bazény, bazény s vnitřním keramickým obkladem, sauny a vířivky.

Před jakýmkoliv zahájením výstavby celého objektu vyhotovíme projekt, aby se předešlo zvýšeným nákladům při realizaci a dostálo tak kompromisnímu řešení v průběhu stavby. Pro všechny typy bazénů dodáváme kompletní technologii filtrace vody, ohřevu, desinfekce atd. s ohledem na charakter provozu a s tím i související hygienické předpisy.

Těšíme se na budoucí spolupráci. _

Produkty

vířivé bazény bazény sauny interiérové bazény vířivky fontány kašny vodní prvky whirlpool

Služby

projekce bazénů konzultace a poradenství

Kontakty

Telefony

+420 543 216 734 Main
+420 543 216 469 Alt

Emaily

nautica@nautica.cz

Odkazy

http://www.nautica.cz website

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu