FINO-trade s.r.o. - Betonové výrobky Brno

Jsme společnost, která si zakládá na seriózním jednání, lidských hodnotách a stabilitě, čehož je důkazem i zmíněné jubileum.

0 (0 hodnocení)

+420 547 212 090

Main

Popis činnosti

Společnost FINO trade s.r.o. byla založena roku 1990 a v roce 2010 jsme tak oslavili jubilejní 20. narozeniny. Po celou dobu fungování se kolektiv pracovníků snažil chovat maximálně profesionálně a vždy jsme preferovali individuální přístup k zákazníkům, abychom tak docílili co největší spokojenosti.

Polovina činnosti je zaměřena na výrobu betonových výrobků a betonového zboží. Jsme výrobci různých druhů zámkové dlažby, velkoplošné dlažby, betonových obrubníků zahradních, obrubníků silničních, obrubníků chodníkových, palisád, štípaných bloků, ztraceného bednění (základové tvárnice) a celé řady dalších betonových výrobků pro vaši stavbu. Všechny výrobky jsme schopni dodat v barvách dle přání klienta.

Produkty

zámková dlažba plošná dlažba velkoplošná dlažba obrubníky tvárnice ztraceného bednění vegetační dlažba betonová silniční přídlažba štípaná tvárnice žlaby palisády stříšky svahové tvárnice stropní konstrukce tvárnice obvodová zateplená tvárnice zdicí nezateplená

Služby

výroba betonových výrobků výroba betonového zboží

Kontakty

Telefony

+420 547 212 090 Main
+420 547 242 320 Alt

Emaily

fino@finobrno.cz
odbyt@finobrno.cz

Odkazy

http://www.finobrno.cz website

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16
Čt 7 - 16
7 - 13

Klíčová slova

výroba betonových výrobků betonové výrobky Brno zámková dlažba plošná dlažba stropní systém TRIGON obrubníky Brno tvárnice Brno zámková dlažba Brno vegetační dlažba Brno stropní konstrukce Brno betonové obklady Brno žlaby Brno

Kategorie

Beton, betonové výrobky Stavební firmy, společnosti

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu