Penzion Dočkalův mlýn

Penzion Dočkalův Mlýn v obci Michalovice u Havlíčkova Brodu nabízí příjemné rodinné prostředí, osobní přístup, restauraci s poctivou českou kuchyní a možnost turistického, sportovního vyžití, ale i relaxace v přírodě.

100 (1 hodnocení)

+420 732 204 090

Main

Popis činnosti

Hledáte ubytování v malebném regionu Českomoravské vrchoviny? Máte rádi turistiku, cyklistiku nebo třeba houbaření? Penzion Dočkalův Mlýn v obci Michalovice u Havlíčkova Brodu nabízí příjemné rodinné prostředí, osobní přístup, restauraci s poctivou českou kuchyní a možnost turistického, sportovního vyžití, ale i relaxace v přírodě.

Nabízíme ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Maximální kapacita ubytování je 80 pevných lůžek, možnost ubytování v samostatném domku s kapacitou 8 lidí pro rodiny, skupiny apod. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a Wi-Fi připojení.

Penzion s vlastní restaurací pro ubytované hosty i širokou veřejnost, kde si vychutnáte výtečné pokrmy pravé české kuchyně v rodinné atmosféře uprostřed přírody. Snídaně pro hosty formou švédských stolů, možnost obědů a večeří. Večerní menu s výběrem z několika hotových jídel a specialit.

Plánujete svatbu a hledáte místo pro obřad, hostinu i ubytování? Váš příbuzný slaví narozeniny a chcete uspořádat nezapomenutelnou oslavu v příjemném prostředí rodinného penzionu? Plánujete školení pro Vaše zaměstnance? Penzion Dočkalův Mlýn nabízí pořádání těchto akcí. V naší nabídce naleznete také možnost ubytování a pořádání akcí jako firemní večírky či školy v přírodě.

Rezervujte si u nás pokoj co nejdříve!

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Vlastní sociální zařízení na pokoji Samostatný domek pro skupiny Snídaně formou švédských stolů Večerní menu Dětský koutek Wi-Fi připojení TV

Služby

Ubytování Restaurace Dovolená s dětmi Dovolená s rodinou Svatební obřady Školení pro firmy Firemní večírky Školy v přírodě Salonek Projížďky na koních Prohlídky dančí obory Přírodní rezervace Skanzen

Kontakty

Telefony

+420 732 204 090 Main

Emaily

recepce@dockaluvmlyn.cz

Odkazy

http://www.dockaluvmlyn.cz website

Facebook

Hodnocení

Prostředí
100
Lokalita
100
Cena
100
Personál
100
  • 100 od , 01.08.2019 21:02
    Lokalitu jsme zvolili pro naší česko-německou svatbu. Naprosto úžasné prostředí, vynikající kuchyně - menu jsme sestavili za podpory paní Dočkalové, která vyhověla každému přání. Nezapomenutelný den.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu