Nábytek u Zlatníka

Ať už hledáte nábytek do obýváku, ložnice, dětského pokoje, kuchyně, nebo potřebujte obklady a sanitu do koupelny, prodejna nábytku U Zlatníka v Telči Vám může nabídnout veškeré bytové zařízení.

0 (0 hodnocení)

+420 560 590 683

Popis činnosti

Chystáte se rekonstruovat nebo zařizovat nové bydlení? Spokojíte se pouze s kvalitním českým nábytkem? Navštivte naši prodejnu nábytku v Telči.

V našich prodejnách jsme schopni Vám nabídnout pouze kvalitní nábytek a veškeré bytové vybavení. Zdarma Vám vytvoříme 3D návrh a zajistíme služby, jako je doprava a montáž. V našich prodejnách nabízíme pravidelně letákové slevové akce.

V našem kuchyňském studiu pro Vás rádi vypracujeme zdarma projekt Vaší nové kuchyňské linky tak, aby vyhovoval Vašim potřebám i vkusu. Dodáváme kuchyně na míru. Prodáváme český nábytek předních značek, jako je DPV, Lumco, IKTUS, Fagus, PROKOND, Dolce Vita aj. Zakoupit u nás můžete také bytové doplňky a dekorace.

Předností naší firmy je maximální péče o naše zákazníky. Neváhejte navštívit naši prodejnu v Telči, náš ochotný personál Vám rád poradí při výběru nábytku na míru, doporučí vhodné materiály, poskytne také barevné a designové poradenství.

Navštivte naši prodejnu nábytku v Telči a vyberte si nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta a vkusně dokreslí Váš interiér.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Nábytek Nábytek na míru Kuchyně na míru Jídelny Koupelny Ložnice Nábytek do obýváku Dětské pokoje Obklady Sanita

Služby

Prodej nábytku Letákové slevové akce Zpracování 3D projektu Poradenství Doprava Montáž

Kontakty

Telefony

+420 560 590 683 hlavní telefon
+420 724 331 833 Mobile

Emaily

zlatnikobjednavky@seznam.cz
zlatniktelc@seznam.cz

Odkazy

www.interiery-zlatnik.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu