Ověřená firma

JCH Consult s.r.o. - pojišťovací agentura

Jsme rodinný podnik a vybíráme pro Vás jen to nejlepší od vybraných pojišťovacích ústavů v ČR.

0 (0 hodnocení)

+420 724 288 275

Popis činnosti

V současné době nabízíme našim zákazníkům přes padesát druhů pojištění od největších pojišťovacích ústavů v ČR. U neživotních pojištění je to v první řadě komplexní pojištění vozidel, pojištění průmyslových rizik a odpovědnosti podnikatelů.

Pro autodopravce mimo povinného a havarijního pojištění nabízíme i speciální pojištění jako např. pojištění odpovědnosti silničního dopravce a pojištění zasilatele. U životních pojištění nabízíme kompletní skupinové životní pojištění zaměstnanců a to jak rezervotvorné, tak i rizikové či kombinaci obou. Dalším druhem pojištění je pak pojištění léčebných výloh a cestovní pojištění zaměstnanců a soukromých osob, které lze taktéž uzavřít skupinově.

Samozřejmostí je kompletní správa pojistných smluv, tj. jejich vypracování, případné změny, jejich zánik a pomoc při likvidacích. V případě nutnosti jsme schopni vyřídit tyto věci ve lhůtách do 24hodin.

Naším cílem je nejen vybrat pro každého našeho klienta to nejvýhodnější a nejlevnější pojištění, ale zároveň dbáme na to, aby byla zachována jeho kvalita a v případě pojistné události byla tato co nejrychleji vyřízena ke spokojenosti každého klienta.

Agendu spojenou s likvidací pojistné událostí zpracujeme, zašleme pojistiteli a poté dozorujeme až do jejího vyřízení.

Služby

Pojištění tech. rizik Pojištění dopravce Havarijní pojištění Pojištění přepravy Pojištění podnikatelů Životní pojištění Penzijní fondy Úrazové pojištění Cestovní pojištění Rizikové pojištění úvěru Penzijní připojištění Pojištění odpovědnosti Pojištění domácnosti Pojištění rodinného domu Pojištění rekreačních objektů

Značky

Allianz Česká podnikatelská pojišťovna Kooperativa Uniqua Generali

Kontakty

Telefony

+420 724 288 275 hlavní telefon

Emaily

jchconsult@jchconsult.cz

Odkazy

www.jchconsult.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu