Zuriel s.r.o.

Přátelská prodejna s kvalitním sortimentem.

0 (0 hodnocení)

+420 602 191 636

Main

Popis činnosti

Jsme připraveni na všechny generace i na všechny zájmy. Pyšníme se nejširší nabídkou šipkařského zboží. Houpačky a houpací sítě nám pomalu začínají konkurovat šipkám a desítky stavebnic a puzzlí jenom čekají, až si je vyberete.

V sortimentu našeho obchodu naleznete nejen koloběžky pro děti, koloběžky pro dospělé a houpací sítě a houpací sedačky , ale také další vybavení pro volný čas a rekreaci.

Jedná se např. o dnes velmi populární odrážedla pro děti, dětská kola, vybavení na petanque, kroket, baseball, skateboard a také samonafukovací matrace. Náš sortiment bude nadále rozšiřován, abyste zde nalezli další zajimavé výrobky za nejlepší ceny.

Vznikli jsme jako internetový obchod a díky Vám a Vaší přízni jsme se rozrostli i o ten kamenný. Naše hračkářství naleznete v Hradci Králové, v nákupním centru DON, Gočárova třída.

Přijďte se k nám podívat! Těšíme se na Vaši návštěvu! _

Produkty

Fitness potřeby Houpací sítě a sedačky Hračky Hry a hračky na zahradu Koloběžky, kola Odrážedla Školní potřeby Puzzle Společenské hry a hlavolamy Sportovní potřeby Stavebnice Šipky Potřeby pro turistiku a camping

Služby

Internetový prodej Kamenný prodej

Kontakty

Telefony

+420 602 191 636 Main
+420 774 895 862 Mobile

Emaily

info@zuriel.cz

Odkazy

www.zuriel.cz/ website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu