Ověřená firma

RGW EXPRESS spol. s r.o.

Naši zákazníci nás mohou kontaktovat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a my jsme vždy připraveni vyhovět jejich specifickým potřebám a požadavkům.

0 (0 hodnocení)

+420 224 310 537

Popis činnosti

Společnost RGW Express v Praze byla založena v roce 1992, jako součást skupiny společností RGW EXPRESS, specializovaných na leteckou a námořní nákladní přepravu, v té době zaměřených zejména na trhy střední a východní Evropy.

Jsme akreditovaným cargo agentem Mezinárodní asociace leteckých dopravců IATA, jsme certifikováni jako "schválený agent“ Ministerstvem dopravy ČR pro leteckou nákladní přepravu a máme oprávnění k celnímu odbavování zásilek ve všech celních režimech.

Sídlo naší společnosti je na Praze 6, další pobočka, včetně skladu zásilek, se nachází na mezinárodním Letišti Václava Havla Praha - Ruzyně.

Nabízíme komplexní řešení pro jakékoliv Vaše logistické potřeby, včetně přepravy letecké, námořní FCL i LCL, silniční přepravy expresních zásilek a skladování včetně doplňkových služeb.

Naše společnost nabízí tyto specifické služby:

•Jsme specialisté na všechny druhy leteckých zásilek, od standardních konsolidací, až po přepravy těžkých nákladů včetně projektových přeprav nadrozměrných nákladů.
•Zajišťujeme charterové lety, dedikované kurýry na palubě letadla (On-Board Couriers), přepravy nebezpečných nákladů a urgentní přepravy biologických a farmaceutických vzorků.
•Naším firemním standardem kvality poskytovaných služeb, je odpovědět na každou cenovou poptávku či dotaz, do dvou hodin od přijetí.
•Jsme k zastižení 24 hodin denně / 7 dní v týdnu

Služby

letecká přeprava námořní přeprava celní odbavení silniční přeprava skladování logistika pojištění

Kontakty

Telefony

+420 224 310 537 hlavní telefon
+420 724 158 657 další telefon
+420 602 347 030 mobilní telefon
+420 224 310 388 FAX

Emaily

info@rgw-express.cz

Odkazy

www.rgw-express.cz website

Kontakty

Působíme v okolí až 500 km od sídla

Klíčová slova

letecká přeprava námořní přeprava celní odbavení silniční přeprava skladování letecká doprava silniční doprava námořní doprava logistika spediční činnost letecká přeprava Praha silniční přeprava Praha námořní přeprava Praha logistika Praha

Kategorie

Spediční činnost Letecká doprava Logistika Doprava silniční

Platební metody

  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu