Ověřená firma

RGW EXPRESS spol. s r.o.

Naši zákazníci nás mohou kontaktovat 24 hodin denně 7 dní v týdnu a my jsme vždy připraveni vyhovět jejich specifickým potřebám a požadavkům.

0 (0 hodnocení)

+420 224 310 537

Popis činnosti

Společnost RGW Express v Praze byla založena v roce 1992, jako součást skupiny společností RGW EXPRESS, specializovaných na leteckou a námořní nákladní přepravu, v té době zaměřených zejména na trhy střední a východní Evropy.

Jsme akreditovaným cargo agentem Mezinárodní asociace leteckých dopravců IATA, jsme certifikováni jako "schválený agent“ Ministerstvem dopravy ČR pro leteckou nákladní přepravu a máme oprávnění k celnímu odbavování zásilek ve všech celních režimech.

Sídlo naší společnosti je na Praze 6, další pobočka, včetně skladu zásilek, se nachází na mezinárodním Letišti Václava Havla Praha - Ruzyně.

Nabízíme komplexní řešení pro jakékoliv Vaše logistické potřeby, včetně přepravy letecké, námořní FCL i LCL, silniční přepravy expresních zásilek a skladování včetně doplňkových služeb.

Naše společnost nabízí tyto specifické služby:
• Jsme specialisté na všechny druhy leteckých zásilek, od standardních konsolidací, až po přepravy těžkých nákladů včetně projektových přeprav nadrozměrných nákladů.
• Zajišťujeme charterové lety, dedikované kurýry na palubě letadla (On-Board Couriers), přepravy nebezpečných nákladů a urgentní přepravy biologických a farmaceutických vzorků.
• Naším firemním standardem kvality poskytovaných služeb, je odpovědět na každou cenovou poptávku či dotaz, do dvou hodin od přijetí.
• Jsme k zastižení 24 hodin denně / 7 dní v týdnu

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Služby

Letecká přeprava Námořní přeprava Celní odbavení Silniční přeprava Skladování Logistika Pojištění

Kontakty

Telefony

+420 224 310 537 hlavní telefon
+420 724 158 657 Mobil
+420 602 347 030 Mobil
+420 224 310 388 Fax

Emaily

info@rgw-express.cz
ops@rgw-express.cz

Odkazy

www.rgw-express.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu