Avanti Floors s.r.o – velkoobchod Zbuzany

Váš spolehlivý partner. Pestrý výběr podlahových krytin. Záruka vysoké kvality.

0 (0 hodnocení)

+420 257 960 784

Dispečink / ústředna telefony

Popis činnosti

Během 25 let působení na trhu podlahových krytin, od roku 1992, firma AVANTI postupně vyrostla v jednoho z nejvýznamnějších dovozců podlahových krytin do České republiky.

S postupem času také rozšiřovala své prostory tak, aby její sortiment podlahových krytin byl dostupný i koncovým zákazníkům. Firma AVANTI vždy preferovala kvalitu před bezhlavou kvantitou. Stejně tak vždy byl standardem komplexní přístup od konzultace přes realizaci až po následné služby a servis všem zákazníkům bez rozdílu objemu objednávky.

Firma AVANTI nabízí veškeré druhy podlahových krytin, jako jsou bytové a zátěžové koberce, koberce s individuálním designem, kobercové čtverce, čisticí zóny, bytové a projektové PVC, vinylové podlahy, laminátové a dřevěné podlahy, korek, lepidla, stěrky, lišty atd., vše od renomovaných výrobců.

Toto zboží nabízí ve velkoobchodní síti u více než 800 partnerů v celé ČR a ve svých maloobchodním prodejnách v Praze na Zličíně, Černém Mostě a obchodní zóně Průhonice -Čestlice. Odborně vyškolený personál Vám toto zboží uřízne na míru či nařeže do tvarů dle požadavku zákazníka. Toto zboží dopravíme naší firemní dopravou dle přání do místa bydliště zákazníka či na místo stavby.

Realizační středisko zajišťuje veškerý servis, týkající se instalace všech druhů podlahovin, od zaměření a odborné konzultace, přes výběr vhodné podlahoviny až po samotnou montáž, která je prováděna vlastními odborně vyškolenými pracovníky. Samozřejmostí jsou i návazné služby – údržba, čištění apod.

Váš spolehlivý partner, neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Koberce Běhouny Dětské koberce WC sety PVC Linoleum Vinyl Korek Dřevěné podlahy Laminátové podlahy Čisticí rohože Umělé trávníky Stavební a dekorační prvky

Služby

Prodej koberců a podlah Pokládka plovoucí podlahy Pokládka vinylové podlahy Pokládka koberců Pokládka lina Obšívání koberců Renovace koberců Výroba schodových nášlapů Potisk koberců Odborné čištění a údržba podlahových krytin Pokládky po celé ČR Velkoobchod

Značky

ORAC VORWERK LANO TAPIBEL INCATI INFLOOR HALBMOND ONEFLOOR

Kontakty

Telefony

+420 257 960 784 Dispečink / ústředna telefony
+420 267 990 170 Infolinka / objednávky
+420 257 960 787 Fax

Emaily

avanti@avanti-koberce.cz
dispecink1@avanti-koberce.cz
obchod@avanti-koberce.cz
uctarna@avanti-koberce.cz
marketing@avanti-koberce.cz

Odkazy

www.avanti-koberce.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu