Avanti Floors s.r.o – koberce a podlahy Průhonice

Váš spolehlivý partner. Pestrý výběr podlahových krytin. Záruka vysoké kvality.

0 (0 hodnocení)

+420 267 990 188

Popis činnosti

Během 25 let působení na trhu podlahových krytin, od roku 1992, firma AVANTI postupně vyrostla v jednoho z nejvýznamnějších dovozců podlahových krytin do České republiky.

S postupem času také rozšiřovala své prostory tak, aby její sortiment podlahových krytin byl dostupný i koncovým zákazníkům. Firma AVANTI vždy preferovala kvalitu před bezhlavou kvantitou. Stejně tak vždy byl standardem komplexní přístup od konzultace přes realizaci až po následné služby a servis všem zákazníkům bez rozdílu objemu objednávky.

Prodejna podlah AVANTI v obchodní zóně Průhonice-Čestlice nabízí na prodejní ploše cca 1 300 m2 veškeré druhy podlahových krytin, jako jsou bytové a zátěžové koberce, koberce s individuálním designem, kobercové čtverce, čisticí zóny, bytové a zátěžové PVC, vinylové podlahy, laminátové a dřevěné podlahy, korek od renomovaných výrobců na přehledných stojanech, ručních vzornících nebo přímo v rolích na stojanech, ze kterých je možno metráž přímo odebrat.

Odborně vyškolený personál Vám toto zboží uřízne na míru či nařeže do speciálních tvarů dle požadavku zákazníka. Toto zboží dopravíme naší firemní dopravou dle přání do místa bydliště zákazníka či na místo stavby. Nabízíme podlahářské práce, kdy přijímáme podněty pro zpracování zakázek naším realizačním střediskem.

Zpracování takové kalkulace je u nás zdarma a nezávazné. Pokud se rozhodnete dle kalkulace, že realizaci budete chtít. Naše realizační středisko následně zajistí veškerý servis, týkající se instalace všech druhů podlahovin, od zaměření a odborné konzultace, přes výběr vhodné podlahoviny až po samotnou montáž, která je prováděna vlastními odborně vyškolenými pracovníky. Samozřejmostí jsou i návazné služby, údržba a čištění.

Váš spolehlivý partner, neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Koberce Běhouny Dětské koberce WC sety PVC Linoleum Vinyl Korek Dřevěné podlahy Laminátové podlahy Čisticí rohože Umělé trávníky Stavební a dekorační prvky

Služby

Prodej koberců a podlah Pokládka plovoucí podlahy Pokládka vinylové podlahy Pokládka koberců Pokládka lina Obšívání koberců Renovace koberců Pokládky po celé ČR Velkoobchod

Kontakty

Telefony

+420 267 990 188 hlavní telefon
+420 267 751 060 Tel./fax
+420 724 957 474 Mobil

Emaily

pruhonice@avanti-koberce.cz

Odkazy

www.avanti-koberce.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu