BIKERSTYLE – Miroslav Štěpánek – ráj pro motorkáře

Obchod pro všechny bikery. Zboží z USA!

100 (2 hodnocení)

+420 608 980 098

Popis činnosti

Pro všechny motorkáře vyznávající styl custom, chopper a cruiser přinášíme spoustu zajímavého zboží. Své si zde najdou i vyznavači amerických hotrodů v originální kolekci zboží Fuller Collection.

Najdete u nás motorkářská tílka, trička, trika a mikiny pro muže, ženy, ale i děti. Motorkářské bundy textilní i kožené, motorkářskou obuv z Milwaukee, rukavice, brýle, opasky, spony opasků, kšandy, odznaky, nášivky, šátky, kšiltovky, helmy, skořápky, rámečky SPZ, osvětlení motorek a spoustu dalších zajímavých doplňků pro motorkáře.

Ten, kdo se nemůže podívat na největší sraz majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě, může si zboží vydané k tomuto srazu pořídit právě u nás. Uvedené zboží koupíte ve Sturgis v Jižní Dakotě v USA nebo u nás. Prohlédněte si sekci Buffalo Collection a Sturgis Collection.

Oblečení od společnosti Hot Leathers patří v USA k nejvíce vyhledávaným, stejně jako motorkářská tílka, trička, trika, mikiny, motorkářské i textilní bundy, motorkářskou obuv, rukavice, brýle, opasky, spony opasků, kšandy, odznaky, nášivky, šátky, kšiltovky, helmy, skořápky, rámečky SPZ, osvětlení motorek a spoustu dalších zajímavých doplňků pro motorkáře a motorkářky.

Pro ty, kteří hledají potencionální výzdobu své klubovny, garáže či pracovny, zcela jistě osloví vlajky s motorkářskou tématikou, koberce a plechové cedule Harley Davidson či široká nabídka retrodoplňků. V našem obchodě najdete i spoustu originálních doplňků Harley Davidson.

Ať Vám naše zboží dělá radost!!

Produkty

Tílka, trička pro motorkáře Trika a mikiny pro motorkáře Bundy textilní i kožené pro motorkáře Obuv pro motorkáře Rukavice, brýle pro motorkáře Opasky, spony opasků pro motorkáře Kšandy, odznaky pro motorkáře Nášivky, šátky pro motorkáře Kšiltovky, helmy, skořápky pro motorkáře Rámečky SPZ pro motorku Osvětlení motorek Vlajky s motorkářskou tématikou Koberce a plechové cedule pro motorkáře Retrodoplňky pro motorkáře Přilby na motorku, helmy na motorku

Služby

E-shop pro motorkáře Prodej motorkářského oblečení Prodej motorkářských doplňků Prodej motocyklů

Značky

Milwaukee Fuller Collection Harley-Davidson Buffalo Collection Sturgis Collection Hot Leathers Brandit Marlin's

Speciality

Přímý dovoz zboží z USA

Kontakty

Telefony

+420 608 980 098 hlavní telefon

Emaily

info@bikerstyle.cz

Odkazy

www.bikerstyle.cz

Facebook

Hodnocení

  • 100 od , 21.10.2016 16:00
    Kvalitní zboží a výborný pristup
  • 100 od , 20.10.2016 14:13
    100% doporučuji

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu