Nábytek Amadeus

0 (0 hodnocení)

+420 734 598 024

Main

Popis činnosti

Potřebujete pro Vaše děti nový nábytek? Pak jste u nás správně. Když vaše děti vyrostou z dětských střevíčků, přichází obvykle čas na nákladnou výměnu dětského nábytku za studentský. Mnoho rodičů proto volí levnější a méně kvalitní nábytek, který ale neprospívá zdraví dětí.

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak Vám a Vašim dětem dopřát kvalitní zdravotní nábytek, který příliš nezatíží rodinný rozpočet. Dnes už je to mnoho let, co se naše myšlenky a vize podařilo proměnit ve skutečnost.

Seznamte se s rostoucím nábytkem, který poroste spolu s Vašimi dětmi a přizpůsobí se momentálním potřebám rodiny. Nabízíme Vám kvalitně vyrobené produkty v českých i zahraničních firmách. Správně seřízený zdravotní nábytek napomáhá ke správnému držení těla a tím redukuje bolest zad. V naši vzorkovně máte možnost shlédnout a vyzkoušet si všechny typy židlí a stolů.

Návštěva je vždy možná po telefonické domluvně. Těšíme se na budoucí spolupráci.

Produkty

rostoucí sety pro děti rostoucí stoly pro děti rostoucí židle pro děti studentské stoly zásuvkové kontejnery ergonomická kancelářská křesla ergonimické stoly pro tělesně postižené elektrické stoly a podnože stoly pro děti elektrické stoly elektrické podnože

Kontakty

Telefony

+420 734 598 024 Main
+420 731 008 007 Alt

Emaily

info@nabytek-amadeus.cz

Odkazy

www.nabytek-amadeus.cz website
https://www.nabytek-amadeus.cz/kategorie/vyhodne-rostouci-sety-pro-deti/9 menu

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu