Pohřební služba Polička

Abychom Vám těžkou situaci co nejvíce ulehčili, nabízíme Vám komplexní pohřební i hřbitovní služby.

0 (0 hodnocení)

+420 460 000 696

Popis činnosti

Pohřební služba Polička je zde pro Vás v těžkých chvílích, kdy je třeba se naposledy rozloučit s blízkým člověkem. Přestože nedokážeme zmírnit Váš zármutek, rádi pomůžeme radou nebo službou a zajistíme vše potřebné, aby pohřeb proběhl důstojně a podle Vašeho přání.

Náš pohřební ústav již od roku 2003 zajišťuje služby nejen ve městě Polička, ale také v okolních obcích: Krásné, Stašov, Proseč, Květná, Jimramov, Široký Důl, Spělkov, Krouna, Svojanov, Strachujov, Sádek, Pomezí, Borová, Telecí, Borovnice, Pustá Rybná, Sebranice, Rohozná, Karle, Korouhev, Bystré, Březiny, Lezník, Nedvězí, Jedlová, Pustá Kamenice. Dle Vašeho přání zajistíme poslední rozloučení i v jiných místech ČR.

Při úmrtí doma nebo mimo zdravotnické zařízení zajistíme nonstop převozy zesnulých. Postaráme se také o následný převoz na místo pohřbu.

Podle přání pozůstalých vyřídíme pohřeb do země nebo žehem, s obřadem, případně pohřeb bez obřadu. Kremace probíhají v krematoriu v České Třebové. Urnu se zpopelněnými ostatky si můžete vyzvednout v naší pohřební službě zhruba tři týdny po pohřbu. Zajišťujeme provedení vsypu na vsypové loučce centrálního hřbitova v Poličce.

Abychom Vám těžkou situaci co nejvíce ulehčili, nabízíme Vám komplexní pohřební i hřbitovní služby. Kromě převozu zesnulého a vybavení pohřbu se postaráme také o návrh a vytištění smutečního oznámení, smuteční květinovou výzdobu (pohřební věnce, květiny na rakev a jiná smuteční vazba). Zakoupíte u nás také hřbitovní zboží (lampičky, svíčky, lucerny, obaly na urny). Po dohodě Vám předáme kontakt na hrobníka či hudebníky.

Pokud budete chtít využít služeb právě našeho pohřebního ústavu, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Produkty

Lampičky Svíčky Lucerny Obaly na urny Květinové vazby Kytice na rakev Parte Smuteční oznámení

Služby

Převozy zesnulých Poslední rozloučení v obřadní síni v Poličce Církevní pohřby v kostelech a kaplích Pohřby v domě smutku či na jiných místech dle přání pozůstalých Kremace bez obřadu Tisk parte Uvázání smuteční květinové vazby, kytice na rakev Návrh a vytištění smutečního oznámení Zajištění hudebníků

Kontakty

Telefony

+420 460 000 696 hlavní telefon
+420 736 629 440 Mobil
+420 739 251 694 Mobil

Emaily

pene46@seznam.cz

Odkazy

www.pohrebnisluzba-policka.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba kanceláře:

Po 9 - 14
Út 9 - 14
St 9 - 14
Čt 9 - 14
9 - 14 Dnes

Otevírací doba kanceláře, převozy zesnulých při úmrtí doma, či mimo zdravotnická zařízení NONSTOP.

Klíčová slova

pohřební služba pohřby pohřební služba Polička převozy zesnulých pohřeb pohřební služby nonstop pohřební služba kremace smuteční oznámení parte církevní obřad civilní obřad smuteční rozloučení hřbitovní zboží pohřební věnce rakve pohřební služba Svitavy pohřby Svitavy pohřební ústav Polička pohřeb bez obřadu smuteční květinové vazby kytice na rakev pohřby v domě smutku poslední rozloučení Polička pohřby v kapli Polička smuteční vazby Polička

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Hřbitovy Florista, květinářství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu