Vétoquinol s.r.o. - distribuce veterinárních léčiv

Cílem je naslouchat, porozumět a uspokojit potřeby našich zákazníků.

0 (0 hodnocení)

+420 325 513 822

Popis činnosti

Vétoquinol s.r.o. v České republice je pobočkou jedné z největších nezávislých farmaceutických firem na světě Vétoquinol S.A. se sídlem ve Francii v Lure.

Firma se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčiv a patří mezi nejvýznamnější v tomto oboru na světě. Hlavní část portfolia našich výrobků tvoří přípravky pro malá zvířata a nutriční doplňky.

Kromě přípravků firmy Vétoquinol (léčiva, veterinární přípravky, doplňková krmiva řady Equistro atd.) pro ČR a SR, distribuuje Vétoquinol s.r.o. také veterinární léčiva a přípravky firem Richter-Pharma AG (Rakousko), Huvepharma NV (Belgie) a F.M. ITALIA (Itálie) pro ČR.

Po dobu své více než 70leté existence bylo jediným a hlavním cílem společnosti zajišťovat kvalitní služby v oblasti zdraví zvířat a služby veterinárním lékařům.

Pro více informací o nabízených produktech navštivte naše webové stránky www.vetoquinol.cz.

Pro ještě efektivnější a snazší péči o zvířata rozšiřujeme naše služby o inovativní produkty a servisy a zůstáváme věrni tomu, proč si nás zákazníci vybrali: pro áš závazek naslouchat, porozumět a naplnit jejich potřeby, po celém světě.

Produkty

Antiifektiva Kardiologie - nefrologie Bolest - zánět Chování Vétoquinol Care Interní medicína Antiparazitika Ostatní veterinární produkty

Služby

Distribuce veterinárních léčiv Distribuce veterinárních přípravků Registrace léčiv Marketing Výzkum a inovace

Značky

Vétoquinol Huvepharma NV F.M. ITALIA Richter-Pharma AG

Kontakty

Telefony

+420 325 513 822 hlavní telefon

Emaily

vetoquinol@vetoquinol.cz

Odkazy

http://www.vetoquinol.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu