Hotel Hvězda * * *

Pec pod Sněžkou patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Hotel Hvězda je tu pro Vás, aby Vám nabídl ubytování v této atraktivní lokalitě.

0 (0 hodnocení)

+420 722 702 111

Jan Vřetionka

Popis činnosti

Hotel Hvězda umístěný v samém centru Pece pod Sněžkou nabízí vyhlášené stravování oceněné zlatou pečetí Ano, šéfe! V naší stylové restauraci naleznete speciality jak staročeské kuchyně, tak i dobroty mezinárodní gastronomie.

Pro rodiny s dětmi je připravena nekuřácká restaurace s dětským koutkem. Pro lyžaře, kteří si k nám přijdou pochutnat, nabízíme možnost uschování lyží v místní lyžařské půjčovně. V létě nabízíme posezení na příjemné zahrádce s dětským hřištěm.

Nedílnou součástí Hotelu Hvězda je stejně kvalitní ubytování ve 2 až 3lůžkových pokojích a dále v několika rodinných pokojích až s 5 lůžky. Všechny pokoje jsou stylově zrekonstruovány s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT na pokojích.

V celém hotelu naleznete pokrytí Wi-Fi. Samozřejmostí je možnost uspořádání školení nebo soukromé akce v salónku, který nabízí prostor přibližně pro 25 osob.

Každý ubytovaný má 10% slevu na konzumaci v restauraci. Skupinové slevy na ubytování.

Jan Vřetionka je finalista soutěže Pilsner Urquell Master Bartender v letech 2011-2014

Těšíme se na Vás!

Služby

ubytování stravování vlastní sociální zařízení TV Wi-Fi po celém hotelu celoroční ubytování dětský koutek uschování lyží v místní půjčovně salónek

Značky

Pilsner Urquell

Kontakty

Telefony

+420 722 702 111 Jan Vřetionka

Emaily

info@hotelhvezda.cz

Odkazy

www.hotelhvezda.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 8 - 22
Út 8 - 22 Dnes
St 8 - 22
Čt 8 - 22
8 - 22
So 8 - 22
Ne 8 - 22

Klíčová slova

hotel Pec pod Sněžkou ubytování Pec pod Sněžkou restaurace Pec pod Sněžkou hotel Krkonoše ubytování Krkonoše hotel na horách horský hotel hotel Hvězda hotel v Peci pod Sněžkou ubytování s dětmi Krkonoše

Kategorie

Hotely Ubytování v soukromí Restaurace

Platební metody

  • hotově
  • TICKETRESTAURANT
  • MASTERCARD
  • DINERSCLUB
  • VISA
  • SODEXO
  • American Express

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu