Hotel Berghof

0 (0 hodnocení)

+420 739 093 756

Main

Popis činnosti

Hotel Berghof poskytuje hostům příjemné ubytování v lázeňském městě Jáchymov, v části Nové Město. Klidnou polohu, soukromí, rodinou atmosféru ocení nejen rodiny s dětmi a páry na odpočinkové dovolené, ale i skupiny všech věkových i zájmových kategorií a kondice, letní tábory, sportovní soustředění, školní pobyty.

Ubytování je zajištěno v příjemně zařízených pokojích. K odpočinku slouží rozlehlá zahrada, kterou je hotel obklopen. Bohaté snídaně se servírují formou bufetu a zahrnují i koutek zdravé výživy. V ceně ubytování je zahrnuto bezdrátové připojení k internetu. Disponujeme dostatkem parkovacích míst pro naše zákazníky. Parkování ZDARMA přímo na našem pozemku.

Těšíme se na Vás!

Služby

Ubytování Restaurace s domácí kuchyní Školy v přírodě, venkovní pergola, ohniště Firemní akce, školení, teambuilding, vánoční večírky Venkovní posezení s grilem Zahrada s hřištěm pro děti Romantický altánek Vlastní parkoviště Wi-Fi zdarma Organizace svateb Letní tábory, soustředění naučná stezka Jáchymovské peklo rekondiční pobyty pro handikepované, diabetiky, celiatiky relaxační pobyty pro autisty, sociálně slabé rodiny pobyty Raná péče venkovní bazén, trampolína, pískoviště, skluzavka

Značky

PILSNER URQUEL MASO WEST MAKRO KOFOLA MATTONI BID FOOD GRAPOS

Jazyky

německý, anglický

Kontakty

Telefony

+420 739 093 756 Main
+420 773 100 800 Alt
+420 739 093 756 Mobile

Emaily

rezervace@hotel-berghof.cz
kovacova.kaca@seznam.cz

Odkazy

www.hotel-berghof.cz/cs/index.php website
www.hotel-berghof.cz/rezervace reservation
www.hotel-berghof.cz/cs/restaurace menu
www.hotel-berghof.cz/rezervace order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu