ALTECH, spol. s r.o.

100 (1 hodnocení)

+420 800 303 304

Popis činnosti

Altech, spol. s r.o. vznikla v dubnu roku 1992. Jsme česká společnost, která se od počátku své existence zabývá návrhem, výrobou a prodejem kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro imobilní osoby. Vlastní výrobu těchto produktů rozšiřujeme o dovoz zahraničních výrobků a o poradenství v otázkách bezbariérovosti, přičemž úzce spolupracujeme s externími spolupracovníky z řad imobilních občanů. Efektivně tak reagujeme na neustále se zvyšující požadavky trhu. V současnosti nabízíme široký sortiment produktů a pro jejich funkční odlišnosti dokážeme navrhnout optimální řešení podle individuálního přání zákazníka. Našim nosným programem je výroba a montáž svislých a šikmých schodišťových plošin. Výrobky jsou zhotovovány na zakázku dle přání a potřeb klienta (mobilita a hmotnost zařízení, jednoduchost ovládání, nízké pořizovací a provozní náklady, stavební úpravy, atd.).
"Jako největší český výrobce schodišťových plošin pro imobilní spoluobčany naše výrobky nejenom prodáváme, ale kvalitním
záručním i pozáručním servisem zajišťujeme i jejich dlouholetou spolehlivost. Silné vlastní vývojové centrum umožňuje plnit individuální požadavky zákazníků a vyrábět originální zařízení vysoké technické úrovně a kvality".

Produkty

schodišťové plošiny (výtahy) pro imobilní osoby (ZTP) schodolezy stropní zvedací systémy nájezdové rampy bazénové zvedáky schodišťové sedačky pro imobilní osoby (ZTP)

Služby

dodávka instalace údržba konzultace opravy zařízení pro imobilní osoby (ZTP) lakování svařování pískování NC soustružení NC frézování ohýbání laser

Kontakty

Telefony

+420 800 303 304 hlavní telefon
+420 572 420 515 obchodní oddělení

Emaily

altech@altech.cz

Odkazy

http://www.altech.cz

Hodnocení

Přístup personálu
100
Otevírací doba
100
Cena
100
Rozsah nabídky
100
  • 100 od , 21.02.2017 14:05
    Vynikající firma pomáhající imobilním osobám překonávat schodišťové bariéry. Vlastní výroba schodišťových plošin a sedaček.

Kontakty

Klíčová slova

schodišťové plošiny schodolezy nájezdové rampy bazénové zvedáky schodišťové sedačky

Kategorie

Zdravotnické potřeby, pomůcky a nábytek

Platební metody

  • faktura
  • bankovním převodem
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu