Lenka Tihonová - účetnictví Blansko

0 (0 hodnocení)

+420 730 144 103

Lenka Tihonová

Popis činnosti

Klientům nabízíme veškeré účetní služby, jako je vedení daňové evidence a podvojného účetnictví. Zajišťujeme kompletní mzdovou agendu včetně personalistiky, tj. pracovní smlouvy, odhlášky, přihlášky a všechna potřebná hlášení na úřady. Za zmínku nyní stojí i skutečnost, že od r. 2014 bude ČSSZ přijímat většinu přehledů a hlášení i v elektronické formě, k čemuž je třeba si vyřídit kvalifikovaný podpisový certifikát. My tuto službu máme již zprovozněnou od letošního roku. Totéž se týká i podávání všech daňových přiznání, přehledů a hlášení na finanční úřady. Už nyní některá lze podat jen elektronicky, od r. 2014 přibudou i další.
Začínajícím podnikatelům nabízíme pomoc při zakládání živnosti nebo právnického subjektu. Zajistíme všechny potřebné registrace a přihlášky, jak na finanční úřady, tak na OSSZ a ZP.
Veškerá poradenství a konzultace u nás mají klienti zdarma.
Drobným živnostníkům a fyzickým osobám nabízíme zpracování účetnictví zpětně včetně daňového přiznání a přehledů na OSSZ a ZP.
Každý začínající podnikatel nebo podnikatel, který by chtěl odjinud přijít k nám, má první měsíc vedení účetnictví zcela zdarma.

Služby

služby účetnictví

Kontakty

Telefony

+420 730 144 103 Lenka Tihonová

Emaily

lenkatihonova@seznam.cz

Odkazy

www.ucetnictvi-blansko.cz

Kontakty

Provoz kanceláře:

Po 08 - 16
Út 08 - 16 Dnes
St zavřeno
Čt 08 - 16
zavřeno
So zavřeno
Ne zavřeno

Klíčová slova

účetnictví Blansko vedení účetnictví Blansko podvojné účetnictví Blansko zpracování daní Blansko daňová evidence Blansko

Kategorie

Účetnictví

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu