A & D Daňoví poradci a auditoři - Ing. Jaroslav Řezka

Dalším naším cílem je odborné zastupování klienta před správcem daně, především před pracovníky finančního úřadu a finančního ředitelství.

0 (0 hodnocení)

+420 466 614 594

Popis činnosti

Nabízíme vedení účetnictví, daňové poradenství a zastupování před správcem daně.

Hlavní oblastí naší spolupráce s klientem je průběžné poradenství, kde jednotliví pracovníci klienta včetně vrcholového managementu mají možnost průběžně konzultovat své názory se stanovisky a způsobem řešení konkrétních problémů daňovým poradcem, auditorem nebo ekonomickým specialistou a zajistit tak optimalizaci ekonomiky firmy s důrazem na optimalizaci daňové odvodové povinnosti.

Dalším naším cílem je odborné zastupování klienta před správcem daně, především před pracovníky finančního úřadu a finančního ředitelství.

Pro klienty samozřejmě zpracováváme daňová přiznání k dani z příjmů právnických, respektive fyzických, osob (komplementáři, společníci v.o.s.) a dalším daním.

Významnou oblastí našich služeb je zhodnocení podnikatelských záměrů, případně jejich tvorba, a to jak pro potřeby klienta, tak pro potřeby ostatních subjektů, nejčastěji bankovních ústavů.

Samostatnou kapitolou činnosti A&D je ekonomické a účetní poradenství při transformacích společností, hlavně v oblasti zakládání nových společností, včetně vyhotovení základních dokumentů (zakládací listina, stanovy, návrh zápisu do obchodního rejstříku) i s jejich právním posouzením, ověřením u notáře a případným zajištěním zápisu nově zakládané společnosti v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem.

Dále pak problematika navyšování základního jmění společností, jejich slučování, zakládání dceřiných společností, popřípadě likvidace společností.

Současně může klient využít mnoha dalších možností vzájemné spolupráce, které mohou pozitivně ovlivnit jeho ekonomický vývoj.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Služby

Komplexní ekonomický servis Průběžné poradenství Odborné zastupování před správcem daně Zpracování daňových přiznání Zpracování podnikatelských záměrů Poradenství při zakládání či transformaci společnosti Finanční úspory Zlepšení finančního toku Vedení účetnictví Zpracování mezd

Kontakty

Telefony

+420 466 614 594 hlavní telefon
+420 604 567 430 Mobile

Emaily

poradce@rezka.org

Odkazy

www.rezka.org

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu