Ověřená firma

MUDr. Marie Křížová, s.r.o.

Praktický lékař pro dospělé a obezitologie Čkyně a Vacov u Vimperku.

0 (0 hodnocení)

+420 388 423 412

Popis činnosti

Preventivní prohlídky u praktického lékaře by měl absolvovat každý z nás, abychom včas podchytili změny zdravotního stavu. Trápí vás nadváha a neúspěšně absolvujete diety a pokoušíte se o hubnutí?

Využijte služeb obezitologické ambulance. Jste-li z okresu Prachatice, neváhejte navštívit ordinaci praktického lékaře pro dospělé a obezitologa MUDr. Marie Křížové ve Čkyni či Vacově u Vimperku.

Objednáme vás na pravidelné prohlídky, abychom zajistili maximální účinek při zdravém hubnutí. Poradíme vám s úpravou životního stylu a předem vás upozorníme na to, co vás čeká při hubnutí, na co je třeba dát pozor a co je třeba dodržet.

Jsem praktická a závodní lékařka pro dospělé, obezitoložka. V ordinaci jsme vybaveni těmito přístroji: CRP, EKG, glukometr, kotníkový tlak, INR, glykovaný hemoglobin, holter TK, tukoměr-

Poskytujeme nadstandardní očkování, prohlídky všech typů (vstupní, výstupní, na ŘP, na zbrojní průkaz, vystavujeme zdravotní průkazy). Příjem nových pacientů.

Příjemný a zkušený personál vám pomůže v akutních případech i v rámci preventivní péče.

Těšíme se na Vás!

Služby

Obezitologie Praktický lékař Očkování Ambulantní služby Prohlídky všech typů Dieta a výživa Měření tuku Sestavení redukčního jídelníčku Vystavení potvrzení Poradenství

Kontakty

Telefony

+420 388 423 412 hlavní telefon

Emaily

krizova.marie@quick.cz

Odkazy

www.praktickylekar-obezitolog-vimperk.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu