Vinařství Nosreti s.r.o.

Rodinné vinařství v malebné vinařské obci Zaječí na jižní Moravě.

0 (0 hodnocení)

+420 725 936 624

Recepce

Popis činnosti

Vinařství se nachází v staré vinařské obci Zaječí na jižní Moravě, kde pod modrým nebem a žhnoucím sluncem dozrávají vína prvotřídní kvality a chuti. Nacházíme se v areálu vinného sklepa vystavěného v roce 1921.

Připravujeme zajímavé team-buildingové aktivity v kombinaci s vínem a sportovním vyžitím. K dispozici máme ubytování pro 70 hostů, velký klenutý sál a nechybí ani klimatizovaná a plně vybavená školicí místnost.

Posedět u nás můžete uvnitř i venku, přímo před naší vinárnou je velká vyhřívaná terasa s možností grilování selete s nabídkou tradičních jednoduchých lokálních moravských specialit, vlastního vína s pravidelnými Moravskými večery.

Velkým lákadlem v letních měsících je přelivový bazén s jedinečným výhledem na Pálavu a Novomlýnské nádrže. Součástí bazénu je i malý bazének pro děti a bazénový bar otevíraný dle potřeb a přání klienta.

Navštivte Chráněnou krajinnou oblast Pálava, zámek a zámecký park v Lednici nebo využijte pestrou nabídku více či méně náročných cyklistických vinařských stezek, které se klikatí mezi vinicemi a vinnými sklípky.

Přijeďte relaxovat do malebného prostředí jižní Moravy, která se může pyšnit a pochlubit krásnou a rozmanitou přírodou s lužními lesy, bělostně vápencovými Pálavskými vrchy, všude přítomnými vinicemi či řekou Dyjí. Přejeme krásný případný pobyt.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Apartmány Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkový pokoje Koupelny se sprchovým koutem a WC Plně vybavená kuchyně

Služby

Degustace Vinotéka Exkurze Prodej vína Penzion Bungalovy Moravská chalupa Mini kemp Firemní akce Svatby Tématické večery Infocentrum Bazén Lanové centrum Cykloturistika Volnočasové aktivity

Značky

Wine Club

Kontakty

Telefony

+420 725 936 624 Recepce
+420 519 351 951 Recepce
+420 725 106 714 Vedoucí recepce

Emaily

vinarstvi@nosreti.cz

Odkazy

www.vinarstvinosreti.cz
instagram/vinarstvinosreti

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu