Popis činnosti

Potřebujete obaly na své výrobky? Sháníte spolehlivého dodavatele obalů? Nabízíme Vám naše služby. Jsme moderní dynamická společnost, která se zabývá kompletní výrobou ekologických papírových obalů.

Zajistíme plný zákaznický servis od technického návrhu a grafického zpracování obalu až po třídění, kompletaci a balení výrobků zákazníka do námi vyrobených obalů.

Díky vysokému nasazení našich zaměstnanců, dlouholetým zkušenostem v obchodě a kartonážním průmyslu a dobrým obchodním vztahům s našimi dodavateli, jsme schopni pochopit časové potřeby zákazníků a zrealizovat tak jejich zakázky od jejich zadání přes návrh obalu, vytvoření grafiky, 3D modelu až po finální výrobek v extrémně krátkém čase.

Tam kde ostatní společnosti se svojí nabídkou standardní kartonáže končí, my začínáme. Nebojíme se náročných úkolů, složitých výrobních postupů nestandardních řešení s velkým podílem ruční práce a kompletace.

Pro nás není nic nemožné. Vždy se snažíme s ohledem na požadavky klienta navrhnout neobvyklá individuální řešení a zlepšit výrobní proces a poskytnout maximální kreativní konkurenčně odlišný výrobek.

Produkty

Krabice Tvarové výseky Kašírované obaly Potahovaná kartonáž Luxusní obaly Ochranné obaly Transportní obaly Přepravní obaly Potravinářská kartonáž Prodejní obaly Skládané mřížky Ochranné vložky Vložka do krabice Víková krabice Klopová krabice Krabice na víno Dárkové krabice Vlnitá lepenka Skládačka Hladká lepenka Euro box Obaly se samosvorným dnem Skládané obaly Krabice pro eshopy Obaly pro eshopy Boxy pro eshopy Proklady Voštiny Displeje Spotřebitelské obaly

Služby

Výroba Zákaznický servis Kompletace výrobků Balení výrobků Sítotisk Vývoj a konstrukce dle fefco i vzorků Flexotisk Konsignace Horká ražba Laminace Vlastní doprava

Kontakty

Telefony

+420 725 665 599 hlavní telefon
+420 725 665 588 Mobile

Emaily

pejrimovsky@pekokarton.cz

Odkazy

http://www.pekokarton.cz website

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu