Ověřená firma

Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1, okres Bruntál

0 (0 hodnocení)

+420 554 255 111

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte pro své dítě základní školu ve městě Rýmařov a okolí? Kontaktujte nás. Jsme základní škola prvního a druhého stupně se školní jídelnou a družinou. Na druhém stupni naší základní školy jsou všechny učebny vybaveny interaktivními tabulemi, místo křídy se používá fix a keramická tabule, na přenos obrazu a dat dataprojektory, v každé třídě je počítač s připojením na internet. Chemie a fyzika se vyučují ve speciálně vybavené odborné učebně, informatika v nové počítačové učebně a jazyky v jazykové učebně. Interaktivní tabule znají a používají i žáci na prvním stupni, k prvním čtyřem jistě brzy přibydou další. Používání této moderní techniky a vyspělých vyučovacích metod s sebou přináší výrazné zefektivnění a zpestření vlastního vyučování.

Věnujeme také velkou pozornost všem výchovným akcím a kulturním událostem, které organizuje naše škola. Některé z nich si získaly mimořádnou oblibu: Kytička pro maminku, Vánoční jarmark, Halloween, ale o některých se příliš neví: adopce na dálku, návštěvy našich dětí v domově důchodců, spolupráce s mateřskými školkami, družební akce se spřátelenou školou z Polska. Tradiční jsou ročníkové akce, jako adaptační kurz, lyžařský výcvik, exkurze, návštěvy divadel. Více na www stránkách.

*ZÁKLADNÍ ŠKOLA* ŠKOLNÍ DRUŽINA* ŠKOLNÍ JÍDELNA* VÝCHOVNÝ PORADCE*

Služby

školní družina školní jídelna vyučování výchovné akce kulturní akce kurzy, exkurze zápis dětí do prvních tříd ŠVP školní soutěže školní pošta výchovný poradce sběrové soutěže

Kontakty

Telefony

+420 554 255 111 hlavní telefon

Emaily

skola@zsrymarov.cz

Odkazy

www.zsrymarov.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu