Akční nabídka

Popis činnosti

Jsme firma zajišťující cisternovou přepravu, kamionovou přepravu, přepravu kusových zásilek, vnitrostátní + mezinárodní, přepravu osob, nadrozměrnou přepravu, přepravu pod řízenou teplotou. Poskytujeme také skladování zboží a materiálu.

ANALÝZA DOPRAVY
Společnost BODOS Czechia a.s. je připravena provést analýzu závodové dopravy a stanovit cenovou nabídku na její provozování a v rámci své činnosti převzít závodovou dopravu společnosti včetně pracovníků a pro tuto ji výhradně a na základě jejích pokynů provozovat formou dopravního střediska u zákazníka.

ODKOUPENÍ VOZIDEL
Společnost BODOS Czechia a.s. je připravena odkoupit vozidla určená k prodeji Vaší společností za dohodnutou cenu, která bude součtem individuálně dohodnutých cen jednotlivých vozidel. Základem pro jednání o cenách budou aktuální znalecké posudky vozidel. Společnost BODOS Czechia a.s. dále nabízí odkoupení náhradních dílů a pneumatik, které lze využít pro stávající dopravní techniku.

REKLAMA VOZIDEL
Naše firma nemá vlastní distribuci ani neprovozuje jinou obchodní činnost. Jsme čistě dopravní firma. která poskytuje dopravní služby podle požadavků našich zákazníků. Konkrétní vozidla nasazená u jednotlivých zákazníků jsou označena dle povinnosti provozovatele mot. vozidel ze zákona. Volná plocha na vozidlech je dána zákazníkům k dispozici pro účely reklamy pro podporu prodeje jejich výrobků. Reklamu si zákazníci realizují na vlastní náklady většinou na nástavbách nebo plachtách vozidel.

SKLADOVACÍ MOŽNOSTI
Firma BODOS Czechia a.s. nabízí skladovací prostory v Boskovicích, ale i v lokalitě Praha, včetně zajištění distribuce výrobků zákazníka v oblasti Čech, BODOS Slovakia a.s. nabízí skladování a distribuci na Slovensku.

Svoz mléka z mléčných farem do mlékáren je vykonáván speciálními cisternovými vozidly pro svoz mléka. Vozidla jsou vybavena čerpadly na mléko, průtokoměry mléka a zařízením pro odběr vzorků mléka. Cisterny vozidel jsou vyrobeny z potravinářské nerezové oceli a v případě požadavku zákazníka mohou být tepelně izolovány. Cisterny mají vlastní sanitační okruh pro provedení účinné sanitace po připojení na sanitační zařízení v mlékárnách.

Dále nabízíme také dopravu volných tekutin, potravin a surovin včetně ADR ; rozvoz a skladování formou dopravního střediska, dle požadavků zákazníka. Také zajišťujeme přepravu kusových zásilek od obálky až po 24 tun po celé České republice, Slovensku a vybraných státech Evropy. Naše firma je spolupracujícím členem přepravního systému FOFR.

Služby

nákladní přeprava kamionová přeprava cisternová přeprava kusové zásilky nadrozměrná přeprava přeprava pod řízenou teplotou skladování svoz syrového mléka odkoupení vozidel reklama vozidel logistika analýza dopravy doprava a distribuce potravin doprava a distribuce průmyslového zboží přeprava kusových zásilek

Jazyky

čeština angličtina němčina

Kontakty

Telefony

+420 516 497 511 hlavní telefon

Emaily

bodos@bodos.cz

Odkazy

www.bodos.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu